Makó FC - Budapest Honvéd-MFA 1-0

2017-11-11 13:25:10

NB III, Közép csoport, 14. forduló

Makó FC - Budapest Honvéd-MFA    1-0 (0-0)

Makó, Városi Sportcentrum, Játékvezető: Tamási Patrik (Kulcsár Dániel, Kovács Brankó)

Gólszerző: Sirokmán 46'.

Budapest Honvéd-MFA: Berla Attila - Kovács Nikolasz, Nemes Barna (Rózsahegyi Dominik 73'), Fehér Imre, Bodrogi János - Herjeczki Kristóf (Lukács Dániel 62'), Király Ákos, Nagy II Gergő, Bíró Ákos – Hegedűs Márk, Kabangu John`s Kadima.

Vezetőedző: Pisont István

Makó FC: Garamvölgyi Csaba - Bánóczki Dániel (Gilinger Márk 90.), István László, Tóth Imre, Tóth Timotheusz - Varga Richárd (Csupity István 82.), Lipták Ákos, Rakonczai Zoltán, Sirokmán Zoltán - Gémes Bence, Széll Kristóf (Vajna Martin 64.).

Mind a két csapatnak fontos a 3 pont megszerzése, a Makó és a Honvéd/MFA is 5 meccs óta nyeretlen.

1' Elkezdődött a mérkőzés

8' Bodrogi Hegedűs összjáték után csatárunk a kapusba lőtte a labdát.

10' Gémes lövésér Berla bravúrral, lábbal védte.

11' Kabangu 2 méterről lőtt mellé.

12' Tóth Timoteusz labdája megpattant egy védőn, Berla bravúrral hárított.

14' Kabangu ezúttal Garamvölgyi kapusba lőtte a labdát.

22' Fehér Imre meleg helyzetben tisztázott.

41' Kovács Nikolasz kétszer is próbálkozhatott, de a kapus hárított.

45' Vége az 1. félidőnek.

46' Rosszul kezdődik a 2. félidő. Gólt szereztek a hazaiak. Szöglet után rosszul fejeltük ki a labdát, Sirokmánhoz került, aki egy kényszerítőzés után nagy erővel a léc alá bombázott, 1-0

50' A makóiak lefutották a védelmünket, de az újabb gól nem született, mert Berla parádés védéssel tisztázta a helyzetet.

62' Cseréltünk Herjeczki helyett Lukács állt be.

64' Széll helyett Vajna folytatja a hazaiaknál.

56' Tűzijátékot  rendeztünk a makói kapu előtt, egymás után három lövés is ment a hazai kapura, de gólt nem sikerült szereznünk.

60' Futunk az eredmény után. Támadunk, de meddő a fölény.

73' Újabb csere a Honvédnál. Nemes helyett Rózsahegyi a pályán.

82' Cserélt a Makó is. Varga helyett Csupity állt be.

93' Vége a mérkőzésnek. Nem sikerült az egyenlítés.

Honvéd TV | Csapatépítő Teqball bajnokság - kattintson a lejátszáshoz!