Sajtótájékoztató

Van der Meer: Megértem a szurkolókat

2017-11-25 21:15:16

Erik van der Meer: Jól kezdtük a mérkőzést, az első percben már vezetést szereztünk. Jöttek a dolgok az elején, amire számítottunk, de sajnos egy szabadrúgásból kiegyenlített az ellenfél. Ezután 6-7 helyzetünk volt, amelyeket nem sikerült értékesíteni. A második félidőben kértem, hogy járjon a labda és próbáljunk a hátuk mögé kerülni, de sajnos nem úgy jöttek be a labdák oldalról, mint ahogy kellett volna. Aztán Laczkó elvesztette az emberét és Koszta góljával megszerezte a vezetést az ellenfél. Próbáltunk nyomást helyezni rájuk, de hősiesen védekeztek. A kimaradt lehetőségek miatt görcsösek lettek a játékosok, ennek így vereség lett a vége. Lanzafame eseténél véleményem szerint tizenegyest érdemeltünk volna, de vissza kell néznem az esetet. Megértem a szurkolókat, hogy nemtetszésüket fejezték ki, hiszen Marco bajnok lett a csapattal, ezekután ez természetes. Elfogadom és megértem a kritikát, de szeretném, ha ez nem irányulna a játékosok ellen. Próbálom a munkámat becsülettel elvégezni.

Kuttor Attila: Kevés csapatot ismertem pályafutásom alatt, akik jobban megérdemelték a győzelmet, mint ez a mai Mezőkövesd. Amit ezek a srácok hetek óta letesznek az asztalra, annak a munkának meg kellett hoznia az eredményt, ma összejött. A mai magyar mezőnyben bárkinek lehet esélye bármelyik pályán. A Mezőkövesd nem egy kieső csapat, meg tudtuk fordítani az eredményt. Koszta Márk jól játszott, de ezt a meccset a csapat nyerte meg.

Deleted video - kattintson a lejátszáshoz!