ESMTK-pálya, Zodony u., játékvezető: Erős Gábor

Gól: Eppel, Lanzafame, Májer., illetve Kovács D.

BHFC: Gróf - Heffler, Lovric (Horváth Cs.), Artjunin, Kukoc - Banó-Szabó, Kamber (Pölöskei), Gazdag, Holender (Gergényi) - Eppel (Májer), Lanzafame (Hegedűs).

Vezetőedző: Supka Attila

Dorog: Vajda D. - Szalai, Berkó, Csató, Németh Á. (Füredi), Lénárt – Grabant (Ungvári), Szellák (Lipták N.), Kovács D. (Faragó), - Simon, Vígh (Perovics).

Vezetőedző: Schindler Szabolcs

A tavaszi felkészülés első edzőmeccsét játssza ma a Bp. Honvéd. Ellenfelünk az NB II-es Dorogi FC. A vendégeknél több ismerőssel is találkoztunk. A csapat vezetőedzője Schindler Szabolcs, aki egykor futballozott a Honvédban, a pályaedző Tóth Csaba, aki jelenleg is az öregfiúk csapatunkat erősíti, Vajda Dani és Kovács Dani, pedig kölcsönben van a dorogiaknál.

A mieinknél a kezdőcsapatban kapott helyet új igazolásunk Heffler Tibor, a próbajátékon lévő észt belső védő Artjom Artjunin, és a horvát balhátvéd Tonci Kukoc.

A mieink a hagyományos piros fekete csíkos mezben játszanak, a vendégek tiszta fehérben.

1 perc: A mérkőzés megkezdödött.

5. perc: Eppel köuzépen lépett ki egy védő szorításában, majd 16 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 1-0

9 perc: Eppel kitolta a labdát Kambernek,aki 17 méterről el találta a jobb kapufát.

23. perc: Az első vendégpróbálkozást láthattuk, Vígh Ádám 7 méterről lőtt a jobb kapufa mellé..

26. perc: Kovács Dani a mi kölcsönjátékosunk némileg váratlanul  kiegyenlítette a mérkőzés állását, a bal felső sarokba csavarta a labdát. 1-1

36  perc: Lanzafemet buktatták a 16-oson belül, a megítélt büntetőt a sértett lőtte be a jobb alsó sarokba. 2-1

37. perc: Gazdag indította remekül Eppelt,, aki  a hosszú felső felé csavarta a labdát. Remek akció volt.

45 perc: Eppel visszagurította Kambernek a labdát,, aki 22 méterről futtából nagy lővést eresztett meg. Labdája egy védőn megpattantva hagyta el a játékteret.

Vége az első félidőnek.

46. perc: Megkezdődött a második félidő. Eppel, Lovrics, Kamber, Lanzafame, Holender lejött, helyettük Hegedűs, Pölöskei, Gergényi, Májer, Horváth Cs. a pályán.

55. perc: Banó-Szabó tört be a 16-oson belülre és kapu fölé csavarta a labdát.

66 perc: Bánó- Szabó passzával Majer Milán befordult, lerázta védőjét és 11 méterről a balalsó sarokba lőtt. Szép csatár teljesítmény volt. 3-1

Az elmúlt negyedórában  a mezőnyben, a dorogi térfélen folyik a játék.

83. perc: Banó-Szabó alapvonalol közeli beadásáról Majer néhány centivel maradt csak le.

Vége a mérkőzésnek.

A mérkőzés képet tekintve megérdemelten nyert a Honvéd. A második félidőben több fiatal is bemutatkozott a csapatban. 13 órakor újabb mérkőzést játszik a Honvéd a Csákvár ellen, amelyet szintén élőben közvetíttünk.