NB III-as csapatunk bajnoki mérkőzésének online közvetítése

2018-03-11 16:36:00

NB III-as bajnoki mérkőzés

Budapest Honvéd MFA - Pécsi MFC    1-2 (0-0)

Gólszerzők: Hegedüs, illetve. Kónya Dávid, Wittrédi

Bozsik stadion, 200 néző. Játékvezető: Görög Márió (Makkosné Petz Brigitta, Rigó Martin)

Budapest Honvéd MFA: Berla - Fehér,  Erdélyi, Király, Baráth- Pölöskei, Lukács, Hegedüs - Kabangu, Májer, Herjecki

Vezetőedző: Pisont István

Pécsi MFC:   Sólyom - Nagy, Wittrédi, Kónya Kornél, Kónya Dávid, Horváth Adrián-  Szabó, Beke, Erdős- Bata, Puskás

Vezetőedző: Márton Gábor

A Honvéd a megszokott piros-fekete, a Pécs fehér-piros mezben játszik. Mérkőzés megelőzően az elhunyt Palotai Károlyra emlékeztünk.

Elkezdődött a mérkőzés

6. perc: Berla védett óriásit.

11. perc: Pölöskei lőtt 2 méterrel a jobb kapufa mellé 17 méter távolságból.

17. perc: Lukács tört be a tizenhatosra, az utolsó pillanatban tudtak csak menteni a pécsi védők szögletre.

22. perc: Erdélyi mentett szögletre.

23. perc: Hatalmas pécsi helyzet volt, csatáruk lövése után kevéssel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret  a labda.

29. perc: Felváltva a két kapu előterében folyik a játék, a középpályán kevés ideig áll a labda.

30. perc: Cserél a Pécs, Puskás helyett Gajág a pályán.

33. perc: Herjeczki baloldali beadását a pécsi védő igyekezetében majdnem a saját kapujába helyezte, csatárainkat megelőzve.

35. perc: Wittrédi középről 11 méteről leadott lővését, Berla szépen védte.

36. perc: Erdélyi szépen megelőzte Wittrédit és becsúszva szögletre mentett.

38. perc: Baráth kapott sárgát Nagy buktatásáért 30 méterre a kapunkkal szemben. Berla az ívelt szabadrúgásra jól indult ki és gyűjtötte be a labdát.

40. perc: Berla szépen, vetődve védte az erős távoli  pécsi lövést.

43. perc: Wittrédi tornáztatta meg ismét kapusunkat, hál istennek 22 méteres szabadrúgása nem okozott fejfájást neki.

44. perc: Májer tört be a 16-os baloldalára, lapos beadását a kapu torkából a pécsi védő kapu felett kirúgva tudta csak tisztázni. Nagy helyzet volt.

45. perc: Gajág kapott sárga lapot, középpályásunk buktatásért.

Vége az első félidőnek.

Az első félidőben mindkét csapatnak voltak helyzetei, kapusunk és a pécsi védők hatékony munkája miatt nem született gól eddig.

Pisont  mester a szünetben cserélt Pölöskei helyére Darabont, Baráth helyére Nemes állt be.

46. perc: Elkezdődött  a második félidő.

50. perc:  A pécsi védők nem engednek teret a csatáraink kontratámadásaink szorosabb emberfogással próbálják megoldani feladatukat, többnyire sikerrel.

56. perc: Bata, helyett Mojzer a pályán

57. perc: Berla lábbal tisztázott szögletre.

59. perc: Kónya Dávid tört be a 16-os baloldalára, és 12 méterről megeresztett lövése a jobb kapufáról  a hálónkba vágódott.  0 - 1

Sajnos a pécsi  letámadás sikeres volt, vezetnek a vendégek.

62. perc: Berla védte a pécsi csatár 17 méteres, erős lővését.

64. perc: Kónya Dávid beadását  követően Wittrédi állítás nélkül, nagy erővel 20 méterről kilőtte a balalsó sarkot, sajnos kapusunk nem érhette el. 0-2

72. perc: Márton Gábor kihasználja harmadik cseréjét Wittrédi helyett Károly a pályán

73. perc:  Az edzőnk változtatott elől. Bíró Ákos beállt, Lukács lejött  a pályáról.

74. perc: Horváth Gábor kapott sárgát, játékosunk buktatásáért.

75. perc: Herjeczki 20 méteres lövését  Sólyom bravúrral védte.

76. perc: Bíró beállásával  aktívabbak lettünk elől, de a pécsiek is továbbra is foglalkoztatjánk sajnos kapusunkat. Berla ismét egy lapos lövést védett.

78. perc: Kabangu kapott görcsöt  az ellenfél kapujától 20 méterre, rövid ápolás után vissza tudott állni a játékba.

82. perc: A jó ütemű kiugratás után Kabangu tört az ellenfél kapujára, Erdős 19 méterre buktatta utolsó védőként, így piros lapot kapott.

83. perc: Hegedüs Márk gyönyörűen csavarta a bal felső sarokba  a szabadrúgást. 1 - 2

85. perc: Kónya Kornél kapott sárgát, buktatásért.

87. perc: A gól meghozta támadóink kedvét és az egyenlítésért nagyobb erőket mozgatnak meg a pályán. Az egész csapaton érződik, hogy harcosabban küzd.

Sólyomnak is több dolga akad a pécsi kapuban.

91. perc: Sajnos a négy perc hosszabbítás ellenére nem sikerül egyenlíteni, a pécsi csapat jól rejtette el a labdát.

Vége a  mérkőzésnek.

Sajnos a késői hajrá, már nem hozta meg eredményét a 2. félidő végén, így a vendégek távoztak a 3 ponttal.