Nyerő párosok

Lanzafame - Bobál és Banó-Szabó - Danilo

2018-03-19 12:11:58

Az élet néha ismétli önmagát.  2017. július 15-én a bajnokság 1. fordulójában a Bp. Honvéd – Haladás mérkőzés első kispesti gólját Lanzafame labdájából Bobál Dávid fejelte. Nyolc hónappal később a két játékos szinte lemásolta a jelenetet, a Honvéd vezető gólját ezúttal is Lanzafame adta be és Bobál Dávid most is a bal alsóba fejelte.

2017.07.15., Budapest Honvéd – Swietelsky Haladás 2-0

30. perc: Lanzafame szöglettel felérő szabadrúgását a rövid oldalon Bobál Dávid 6 méterről fejelte a Haladás kapujának bal alsó sarkába, 1-0.

2018.03.17., Bp. Honvéd - Swietelsky Haladás 2-1

43. perc: Eppel passzolt Lanzafaméhoz, aki a jobb oldalról középre emelt, Bobál Dávid pedig 4 méterről a bal alsó sarokba fejelte a labdát, 1-0.

A Lanzafame – Bobál kettősön kívül van még egy nyerő párosunk, mégpedig a Banó-Szabó – Danilo duó. 2017. november 4-én, a Bozsik Stadionban játszottunk a PAFC ellen és a 93. percig 3-3-ra állt a mérkőzés, amikor Banó-Szabó bal oldali beadását Danilo 6 méterről fejelte a hálóba, a meccset 4-3-ra a Honvéd nyerte. Négy hónappal később újra a fiatal Banó-Szabó és a rutinos Danilo összjátéka után szereztünk gól, ezúttal a Haladás ellen és most is a 93. percben.

2017.11.04., Bp. Honvéd – PAFC 4-3

93. perc Banó-Szabó bal oldali beadását Danilo fejelte a kapuba, 4-3.

93. perc: Banó-Szabó adott be a jobb oldalról, Danilo átvette a labdát, majd a balösszekötő helyéről a jobb sarokba lőtt, 2-1.

Amíg a Lanzafame - Bobál kettős az első félidő végén szállítja a gólokat, addig a Banó-Szabó – Danilo kettős a hajrában veszi be az ellenfél kapuját. Nekünk mindkettő tetszik.

Búcsú a Bozsik stadiontól - kattintson a lejátszáshoz!