Paksi FC II–Budapest Honvéd MFA II 0–2

Idegenben győzött Pisont István együttese

2018-10-14 14:29:00

Az NB III Közép csoportjának 10. fordulójában a Paks vendége volt a Budapest Honvéd MFA együttese.

A mieink piros-fehér mezben, a paksiak zöld-fekete mezben játszanak.

1. perc: elkezdődött a mérkőzés.

9. perc: egy hazai kontra után Adamcsek lőtt futtából 19 méterről, a labda alig suhant el a bal felső sarok mellett.

15. perc: Soltész beadását követően Fousseni fejelt 10 méterről, de az ígéretes helyzetből leadott fejes fölé ment

23. perc: csatáraink, N'Gog és Májer már a hazaiak térfelén letámadnak, de eddig nem sikerült nagyobb helyzetet kialakítani a kontrákra berendezkedő Paks ellen.

38. perc: N' Gog beadását követően gyönyörűen sarkazott Májer Milán Kovács Nikolasz elé, aki 14 méterről néhány centivel laposan a bal alsó mellé lőtt

40. perc: Tomori védett szépen. Berdó csavart 15 méterről, de kapusunk időben észlelte a lapos lövést, és vetődve hárította azt.

42. perc: Sérülés miatt cseréltünk. Pisont Patrick helyett Király Olivér a pályán.

45. perc: Király Ákos beadását Kovács Nikolász fejelte fölé.

45+1. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: Soltész Dominik lőtt néhány centivel az ellenfél kapuja fölé.

48. perc: David N' Gog passzát követően Májer lőtt, és tornáztatta meg Borsost, aki nagy vetődéssel tudta hárítani a 17 méteres lövést.

49. perc: David N'Gog  20 méteres lövését bravúrral védte a hazaiak kapusa.

50. perc: egy gyors paksi támadás végén Tomori hárít vetődve egy lapos lövést.

56. perc: Király Olivér lőtt 20 méterről futtából, de Boros könnyedén hárított.

57. perc: vezetünk! Borsós bámészkdott el, miközben vezette a labdát, Májer lecsapott rá, elpöckölte a kapus lába mellett, és tizenhárom méterről az üres kapu közepébe passzolt.

0–1

63. perc: Kovács Nikolász kapott remek kiugratást Király Olivértől, de Borsós hárított a lövését.

65. perc: Bognár és Süvöltös lejött, helyettük Kovács Erik és Nikházi Márk a pályán.

69. perc: egy kontratámadásunkat követően, Kovács Nikolász lőtt szépen, a labda azonban mellészállt.

70. perc: Király Ákos beadását Király Olivér fejelte hét méterről a paksiak kapujába.

0–2

80. perc: Májer helyett Greksa lép pályára, a hazaiaknál Györgye érkezik Nagy Ricárd helyett.

87. perc: Soltész helyett Abdulla Mussa Saleh áll be.

89. perc: Egy paksi beadás után Adamcsek fejelt kapunk fölé.

90. perc: Greksa elől az utolsó pillanatban tudtak tisztázni a hazai védők.

93. perc: Kovács Nikolász lőtt fölé egy szép csel után.

94. perc: A játékvezető lefújta a mérkőzést.

Paksi FC II–Budapest Honvéd MFA II 0–2 (0–0)