A Fradi nyomában

ÖF: Bp. Honvéd – Goldball 2–1 (2–1)

2018-05-15 12:08:00

Nem úgy indult a mérkőzés, hogy egygólos győzelmet arat öregfiúk csapatunk, de végül meg kellett elégednünk a minimális sikerrel. A 10. percben Czipper lépett ki remekül a védők közül, csak a kapussal állt szemben, de kihagyta a kihagyhatatlant, szerencsére Trembulyák korrigált és a kipattanó labdát 15 méterről a jobb felsőbe lőtte, 1–0. A következő gólra a 26. percig kellett várni, Móra 14 méterről, balról kilőtte a hosszú sarkot, 2–0. A félidő végéig lassan csordogált a meccs, a Honvéd támadgatott, de néhány helyzet kivételével a mezőnyben folyt a játék, míg a 39. percben egy gyors kontra után a vendégek szépítettek, 2–1. Szünet után nagyobb sebességre kapcsolt a Honvéd, szinte csak a Goldball térfelén zajlott a játék. A mieink helyzetek sokaságát dolgozták ki, de nem volt olyan nagy ziccer, amit ne tudtunk volna kihagyni. Végül meg kellett elégednünk a 2–1-es győzelemmel.

A listavezető Ferencváros szintén győzött, így továbbra is két pont választ el bennünket a zöld-fehérektől.

A Ferencváros ellenfelei a hátralévő 3 fordulóban: Budafok (otthon), Honvéd (idegenben), RTK (i).

A Honvéd ellenfelei: REAC (i), Ferencváros (o), Újpest (i).