A Paks következik

Az NB I-es és az NB III-as csapatunk is idegenben lép pályára

2018-11-07 08:36:00

Kedden kezdte el a felkészülést a hétvégi bajnokira a Budapest Honvéd FC csapata, amelyből már csak Nagy Gergő és Uzoma Eke hiányzott, a többiek mind részt vettek a gyakorláson, míg a két játékos különmunkát végzett. A Honvéd szombaton a nyolcadik helyen álló Paks vendége lesz, amely a legutóbbi fordulóban hazai pályán kapott ki 4–0-ra a Mol Viditől, míg a Honvéd Kisvárdán győzött 3­–0-ra. Ettől függetlenül nem számíthatunk könnyű összecsapásra, a harmadik fordulóban a Bozsik Stadionban, nehéz meccsen 1–0-ra nyert a csapat a paksiak ellen.

Az NB I-es gárda mellett Pisont István hét mérkőzés óta veretlen NB III-as csapat is idegenben játszik, a negyedik Honvéd az ötödik Dunajváros vendége lesz.

Az utánpótláscsapatok közül ezúttal az U19-es korosztályra vár két meccs a héten, míg az U17-es, az U16-os, az U15-ös és az U14-es gárda egy-egy idegenbeli találkozót játszik hétvégén.

U15

November 10, szombat: MTK Budapest–Budapest Honvéd-MFA, Lantos Mihály Sporttelep, 10:00