Bp. Honvéd – CKA Habarovszk 1-2

Online közvetítés

2018-02-12 11:38:00

A csapat összeállítása egy kivételével - Tömösvári helyett Herjeczki játszik - megegyezik a Trepca ellen pályára lépett csapattal. Kukoc szombaton piros lapot kapott a Groznij elleni meccsen, így ő nem játszhat, a lelátóról nézi a mérkőzést.

A mieink ezúttal tiszta fehérben, az oroszok piros mezben, kék nadrágban és sportszárban játszanak.

1” Elkezdődött a mérkőzés.

13” Pölöskei visszahúzásért sárga lapot kapott. Eddig nagyrészt az oroszok térfelén folyt a játék.

17” Pölöskei Kabanguhoz passzolt, aki indította Lukácsot, csatárunk14 méterről lőtt, de a kapust találta el.

28” Májer kapott sárga lapot, mert nem engedte elvégezni a szabadrúgást.

30” Az oroszok talán másodszor jutottak el a kpunkig, és megszerezték a vezetés. A kapu előtti kavarodásban Gróf nagyot védett de a kipattanót Karasev közelről a hálóba lőtte, 0-1.

32” Itt a válasz!!! Nagy Gergő a felezővonaltól indította Kabangot, akinek a beadása kipattant a kapusról, az érkező Herjeczki 6 méterről a kapuba bombázott, 1-1.

34” Potyognak a gólok, megint az oroszok vezetnek, ezúttal is Karasev volt eredményes, 1-2.

36” Holender megsérült, Kosút állt be helyette.

43” Májer kígyózott az orosz védők között, ketten is megpróbálták buktatni, a harmadiknak végül sikerült. A szabadrúgást Pölöskei centikkel lőtte a kapu fölé.

46” Elkezdődött a 2. félidő. Lovric helyett Kamber folytatja a játékot. Krivoruchko, Bugaev, Nikiforov, és Savichev helyett Dovbnia, Novakovich, Ediev és Cherevko jött be az oroszoknál.

48” Kosútnak véget ért a meccs. Utolsó emberként buktatta Samsonovot, a játékvezető kiállította.

50" Heffler állt be.

58" Lukács helyett Tömösvári folytatja a játékot.

62" Herjeczki helyett Stoiacovici a pályán.

63" Az oroszok is cseréltek. Karpov helyett Adeleye a pályán.

68" Újabb csere a Habarovszknál, Mullin állt be a két gólt szerző Karasev helyett.

72" Kabangu lépett ki középen, 15 méterről lőtt, de a kapust találta telibe.

83" Májer lőtt 16 méterről, egy védő hátán megpattant a labda, így a kapus védeni tudott.

85" Heffler egymás után három esernyőcsellel hozta ki a labdát.

86" Májer kapott egy nagy csomagot, ápolni kellett, de már visszatért.

87" Nagyon nyomunk, de eddig nem sikerült kiegyenlíteni.

90" Vége a meccsnek.

Döntetlenszagú meccsen szenvedtünk vereséget. Az első félidőben az oroszok váratlanul szereztek vezetést. Hamar egyenlítettünk, de a válasz is hamar jött. A második félidőben többet támadtunk, helyzeteink is voltak, de nem sikerült az orosz kapuba találnunk.

Nemzetközi mérkőzés

Bp. Honvéd – CKA Habarovszk   1-2 (1-2)

Side, játékvezetők: Baymbet Saken (Abdykerov Maral, Tulegenov Darkhan) mindhárom kazah.

Gól: Herjeczki, illetve Karasev (2).

BHFC: Gróf – King, Lovric (Kamber), Bobál D., Holender (Kosút) – Pölöskei, Nagy G. – Lukács (Tömösvári), Májer, Herjeczki (Stoiaciovici) – Kabangu.

Kispad: Horváth, Berla, Heffler, Kosút, Gazdag, Kamber, Banó-Szabó, Tömösvári, Stoiaciovici, Danilo, Eppel, Lanzafame.

Vezetőedző: Supka Attila

Habarovszk: Krivoruchko (Dobvnia) – Karpov (Adeleye), Baliaikin, Tubich, Bugaev (Novakovich) – Kalinski, Karasev (Mullin), Samsonov, Nikiforov (Ediev), Kabutov, Savichev (Cherevko).

Vezetőedző: Bilyaletdinov R.

Honvéd TV | Csapatépítő Teqball bajnokság - kattintson a lejátszáshoz!