Budapest Honvéd-MFA II–Iváncsa KSE 1–1

Döntetlent játszott utolsó őszi mérkőzésén Pisont István együttese

2018-11-25 13:02:00

Az NB III Közép csoportjának 16. fordulójában az Iváncsát fogadta a Budapest Honvéd-MFA II együttese. A mieink piros-fehér csíkos mezben, a vendégek világoszöld mezben játszanak.

1. perc: elkezdődött a mérkőzés. Banó-Szabó lőtt fél méterrel az iváncsai kapu felé.

5. perc: Uzoma beadását Tischler fejelte a bal alsó sarok irányába, de a vendégek kapusa lábbal bravúrral védett.

10. perc: Pisont Patrick tört előre, Májernek passzolt, kapura csavarta a labdát, de azt Dániel könnyedén lehúzta a levegőből.

15. perc: Büki távoli próbálkozásába Temesvári lépett bele

16. perc: Büki kapott sárga lapot.

20. perc: Kovács ment el a jobb szélen, de az erősen és laposan belőtt labdájáról lemaradtak a csatárok.

23. perc: Májer tizenhat méterről ollózó mozdulattal lőtt kapura, de a látványos próbálkozás után a labda egy méterrel fölé szállt.

27. perc: egy kapu előtti kavarodást követően Temesvári fejelt, a labda fél méterrel a kapu felett szállt el, Dániel tehetetlenül nézte csak a fejest.

29. perc: Szántó végzett el szabadrúgást 19 méterről, a labda csak néhány centivel kerülte el a jobb felső sarkot.

34. perc: Májer lőtt húsz méterről, a nedves talajon megcsúszó labda kis híján a kapuban kötött ki, de végül mellément.

39. perc: Tischler lövése kerülte el pár centivel a vendégek kapuját.

45.+2 perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: egy kapu előtti kavarodást követően Temesvárit kellett ápolni, de folytathatta a játékot.

50. perc: Temesvári passzát követően David N’Gog reagált a leggyorsabban és megszerezte a Honvéd vezető gólját.

1–0

52. perc: gyorsan kiegyenlítettek a vendégek. Büki szabadrúgására Aradi érkezett és a védőket megelőzve a kapuba fejelte a labdát.

1–1

58. perc: cseréltek a vendégek. Szántó helyett Berényi a pályán.

64. perc: N’Gog került ziccerbe egy kipattanó labdát követően, de a lövés lecsúszott a lábáról, és mellément.

67. perc: Májer lőtt 22 méterről futtából, de Dániel hárítani tudta az életerős, veszélyes lövést.

69. perc: N’Gogot buktatták tizenegyesgyanús szituációban, de csak szabadrúgást ítélt a játékvezető, amit Banó-Szabó végzett el, és lőtt fölé.

73. perc: Büki helyett Szauter a pályán az iváncsaiaknál.

76. perc: Szauter kapott sárga lapot.

83. perc: Folmer helyett Bartha a pályán a vendégeknél.

84. perc: két helyzet is adódott a vendégek előtt, de előbb a támadójuk hibázott, majd Tomori hárított bravúros vetődéssel.

85. perc: Banó-Szabó Bence helyett Király Ákos a pályán.

87. perc: Tischler előtt adott helyzet, de fejesét könnyedén hárította a vendégek kapusa.

89. perc: Madarász kapott sárga lapot, N'Gog visszahúzásáért.

91. perc: Májer próbákozott kétszer is, de Dániel kapus mindkétszer bravúrral hárított.

93. perc: N'Gog elé került a labda, de felső sarokba tartó lövését a vendég kapusa óriási bravúrral hárította.

94. perc: a játékvezető lefújta a mérkőzést.