Budapest Honvéd-MFA II–Kozármisleny FC 1–0

Sorozatban hetedik meccsén is veretlen maradt Pisont István együttese

2018-11-04 13:27:00

Az NB III Közép csoportjának tizenharmadik fordulójában a Budapest Honvéd-MFA II együtteséhez hasonlóan a tabellán 20 ponttal álló Kozármislenyt fogadta Pisont István csapata.

A mieink piros-fehér csíkos mezben, a vendégek világoskékben játszanak.

1 perc: elkezdődött a mérkőzés.

5. perc: Wittrédi 26 méteres szabadrúgása után 2 méterrel a kapunk felett hagyta el a játékteret a labda.

9. perc: Tomás Pilik szabadrúgása a sorfalon megpattanva hagyta el a játékteret. A szöglet után Csaba fejelt fölé.

13. perc: Beke beadását követően Racskó csúsztatott a jobb kapufa mellé

20. perc: Wittrédi lő 19 méterről, a lapos lövést Tomori szép vetődéssel tolta szögletre

26. perc: Szendrei egy lecsorgó labdát kapura lőtt, de Molnárnak nem okozott gondot a nem túl erős kísérlet.

32. perc: Májert már másodszor buktatták gyanús körülmények között a tizenhatoson belül, de a játékvezető ismét továbbot intet.

37. perc : Wittrédi próbálkozik 21 méterről, de lövése messzire elkerüli a kapunkat.

39. perc: Májer kapott remek kiugratást, és egy szép csel után megindult az ellenfél kapuja felé, de a visszafutó vendégvédőkenk sikerül szerelniük a támadót.

42. perc: egy felívelt labdát Beke egy pattanást követően 13 méterről próbált a felső sarokba lőni, Tomori azonban parádés mozdulattal hárított.

46. perc: elkezdődött a második félidő.

47. perc: Darabont beívelésére Király Ákos érkezett, de egy vendégvédő fejjel felszabadított

49. perc: Tóth Márk kétszer is próbálkozott, de a felső sarokba tartó lövéseket Tomori fantasztikus reflexszel hárította.

53. perc: Kocsis Adrián kapott sárga lapot.

57. perc: vezetünk! Májer lőtt 23 méterről, a megpattanó labdába még beleért Pölöskei Zsolt, amely így bal alsó sarokba kötött ki, Molnár kapus már nem tudott átérni a lövésre. 1–0

64. perc: Wittrédi lőtt 25 méterről, a kapu jobb oldalába tartó erős lövést Tomori vetődve hárította.

68. perc: Pölöskei helyett Pisont Patrick a pályán.

70. perc: Márkvárt kapott sárg lapot.

75. perc: Tóth Marcell helyett ifj. Igor Nichenko állt be a vendégeknél.

77. perc: Lovric lőtt 15 méterről, de labda fél méterrel elkerülte a vendégkaput.

81. perc: Szendrei helyett Soltész Dominik a pályán

88. perc: Kovács Nikolasz kapott sárga lapot.

90. perc: 3 percet hosszabbít a játékvezető

91. perc: Tomori védett egy lapos közeli lövést.

92. perc: Soltész, Májer, Soltész háromszögelést követően. Soltész lőtt okosan, de Molnár hatalmas bravúrral fölé tolta a labdát.

93. perc: Májer helyett Király Olivér a pályán.

94. perc: a játékvezető lefújta a mérkőzést.

Megérdemelt győzelmet arattunk, minden csapatrész dicséretet érdemel.

Budapest Honvéd MFA II–Kozármisleny FC 1–0 (0–0)