Budapest Honvéd MFA II.–Szeged-Grosics Akadémia 0–2

Megszakadt az NB III-as csapat veretlenségi sorozata

2018-11-17 13:00:00

Az NB III Közép csoportjának 15. fordulójában a Szegedet fogadta a Budapest Honvéd-MFA II együttese. A mérkőzés előtt a rivális a második helyen állt a bajnokságban, három ponttal megelőzve a Honvédot.

A mienk piros-fehér mezben, a vendégek kék mezben játszanak.

1. perc: elkezdődött a mérkőzés.

3. perc: szegedi szöglet követően, Tomori védett, de a kiütött labdára Cigan reagált a leggyorsabban a kapuba stukkolta a labdát. 0–1

14. perc: egy szögletünket követő kavarodás során Bence elé került a labda, a lapos lövését hárította Aleksic kapus.

24. perc: egy visszapasszolt labdát követően Király Ákos lőtt laposan a jobb alsó sarok felé, Aleksic vetődve hárított

32. perc: a kapunk előtt középen lecsorgó labdára Máté reagált elsőként, és védőinket megelőzve a kapuba passzolt.

0–2

37. perc: Májer harcolt ki szabadrúgást, amit Kovács lőtt a sorfalba.

41. perc: Darabont kapott sárga lapot.

45. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Pisont István vezetőedző cserélt. Horváth Richárd helyett Király Olivér a pályán.

55. perc: Király Ákos indult meg szép cselekkel, lövését blokkolták, Darabonthoz került a levágódó labda, lövése azonban elkerülte a jobb alsó sarkot.

57. perc: Májer kapott sárga lapot.

60. perc: Pölöskei helyett Pisont Patrick a pályán.

75. perc: Májer nyitott teret Holdampf előtt, aki 18 méterről laposan lőhetet, de Aleksicnek nem okozott gondot a lapos lövés.

83. perc: Erdei András helyett Molnár János a pályán a vendégeknél.

86. perc: Darabont Gábor helyett Nagy Bence a pályán csapatunkban.

87. perc: ígéretes kontra után a szélre kimozduló Májer nem tudta megjátszani Holdampfot, így a visszaérő védők tisztázni tudtak.

89. perc: Máté János helyett Povazsai Zsolt a pályán a Szegedben.

91. perc: Manga a pályán a Achim helyett a vendégeknél. Ezután pár másodperccel lefújta  a játékvezető a mérkőzést.

Budapest Honvéd MFA II.–Szeged-Grosics Akadémia  0–2