Dunaújváros–Budapest Honvéd-MFA II 0–0

Sorozatban nyolcadik meccsén maradt veretlen Pisont István együttese

2018-11-11 16:02:00

Az NB III Közép-csoportjának 14. fordulójában az ötödik Dunaújváros vendége volt a negyedik helyen álló Budapest Honvéd-MFA II. A házigazda öt mérkőzés óta nyeretlen, a Honvéd viszont hét találkozó óta veretlen.

A mérkőzés gyászszünettel kezdődött, Formaggini Károlyt, a Dunaújváros korábbi játékosát búcsúztatták.

1. perc: elkezdődött a mérkőzés.

6. perc: Tomori magabiztosan mozdul ki kapujából és két beadást is lehúzott.

15. perc: Csaba tört előre a jobb szélen, de lapos beadásába beleléptek a hazai védők.

16. perc: Tomori ezúttal is magabiztos, egy szögletet követően húzza le a labdát.

18. perc: Szendrei passza után Holdampf lőhetett tiszta helyzetből, 15 méteres próbálkozása pár centivel kerülte el a bal alsó sarkot.

19. perc: Tóth került helyzetbe, de 10 méteres, nem túl erős lövését Tomori könnyedén hárította.

23. perc: Hompót passzolt középre, az érkező Tóth elől Tomori vetődve kaparintotta meg a labdát.

28. perc: Májer cselezgetett, de a második védő az utolsó pillanatában megakadályozta, hogy támadónk ziccerbe kerüljön.

35. perc: Temesvári kapott sárga lapot.

37. perc: Pokorni könnyedén védte Májer fejesét.

39. perc: Májer egy csel után Király Ákoshoz passzolt, lapos lövése azonban nem okozott gondot Pokorni kapusnak.

43. perc: Májer tört be a tizenhatoson belülre, lövése a felső lécről vágódott vissza a mezőnybe.

45. perc: a játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: elkezdődött a második félidő.

47. perc: Szendrei 18 méteres lövését könnyedén védte Pokorni.

48. perc: kétszer is nagy helyzetbe került a hazai csapat, de előbb Tomori védett szenzációsan, majd a védőink tisztáztak.

52. perc: Szendrei keresztpasszát Májer lőtte el 15 méterről, a labda az oldalhálóban kötött ki.

53. perc: Kovács Nikolasz került gólhelyzetbe, de mielőtt a kapuba passzolhatott volna, becsúszva mentett egy hazai védő.

55. perc: Farkas kapott sárga lapot Májer buktatásáért.

59. perc: Dorogi Renátó veszélyes lövése a védőkről vágódott le.

63. perc: Dorogi lőtt 23 méterről, de Tomori hárította a léc alá tartó lövést.

66. perc: Sándor kapott sárga lapot Májer buktatása miatt.

67. perc: Mundi helyett Szepesi Róbert állt be

69. perc: Tóth Tibor kapott sárga lapot a Dunaújvárosiaknál.

73. perc: Pölöskei helyett Darabont a pályán.

74. perc: Tóth Tibor a jobb oldali kapufára fejelt egy beívelést követően.

82. perc: Dorogi Renátó kapott sárga lapot buktatásért.

83. perc: Dorogi helyett Kiss a pályán.

85. perc: kettő az egy ellen vezethettek támadás a hazaiak, de a visszafutó honvédosok végül szerelni tudtak.

87. perc: Horváth Richárd állt be Szendrei Norbert helyére.

91. perc: Csaba kapott sárga lapot.

92. perc: Tóth hagyott ki óriási ziccert, közvetlen közelről nem találta el kapunkat.

93. perc: Holdampf Gergő helyett Bence Szilárd a pályán.

94. perc: Király Ákos kapott sárga lapot.

94. perc: a játékvezető lefújta a  mérkőzést.