aktuális híreink

Elfogytak a jegyek

Megtelt a vendégszektor a vasárnapi MTK elleni mérkőzésre

2019-05-15 09:21:00

Okkal mondhatjuk, hogy a Honvéd-szurkolók részéről jelentős az érdeklődés a vasárnapi szezonzáró bajnoki iránt, amely kapcsán kedden jelentette be az MTK vezetősége, hogy 90 százalékos kedvezményt biztosít az elővételben megváltott jegyekre, így a vendégszektorba érvényes belépők pillanatok alatt mind gazdára találtak – szerda reggelre már nem is lehetett jegyet kapni az Új Hidegkuti Nándor Stadion V1–V4 szektoraiba.

„Felhívjuk a kispesti drukkerek figyelmét, hogy kizárólag a vendégszektorba vegyenek jegyeket, a hazai szurkolóknak fenntartott részekre ugyanis érvényes jegy birtokában sem engedjük be őket. A vendégszektorba érvényes belépőket a Bp. Honvéd értékesítette, szintén elővételben. A jegyvásárlás biztonságos menetét az MTK Budapest biztonsági szolgálata és a rendőrség felügyeli”– írja az MTK a klubunknak is eljuttatott közleményében.

Ez pedig azt is jelenti, hogy a május 19-én, vasárnap 17:00 órakor kezdődő mérkőzés előtt nem nyitnak ki a vendégpénztárak, ahogyan klubunk szerdai, csütörtöki  pénteki elővételes napjain sem árusítunk jegyet a vasárnapi bajnokira.

Továbbra is árusítjuk azonban a kupadöntő belépőit, illetve a következő szezonra érvényes bérleteket!

A kupadöntő jegyeivel kapcsolatos információkról ITT lehet olvasni.


Az Új Hidegkuti Nándor Stadion Sport utcai pénztárának nyitvatartása

Május 15., 16., 17.: 16–19

A pénztárban a kupadöntőre lehet jegyeket venni, továbbá a 2019–2020-as szezonra érvényes bérleteket is árusítjuk


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!