aktuális híreink

Fousseni Bamba távozik

Klubunk nem élt az opciós jogával

2019-06-12 17:18:00

Tavaly nyáron érkezett a Budapest Honvédhoz a kétszeres guineai válogatott Fousseni N’Ganon Bamba, aki az elmúlt szezonban nyolc bajnoki, öt Magyar Kupa- és kilenc NB III-as mérkőzésen lépett pályára. A 29 esztendős labdarúgóval egy plusz két éves szerződést kötött, klubunk azonban úgy döntött, hogy nem él az opciós jogával, így Fousseni Bamba szabadon igazolható játékosként távozik a Honvédtól. További pályafutásához sok sikert kívánunk!


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!