aktuális híreink

Hétvégén harmadszor

Újabb tanfolyamnak ad otthont a Budapest Honvéd

2019-05-09 11:57:00

Korábban már háromszor is otthont adott a Budapest Honvéd a Nemzetközi Játékosmegfigyelő Szervezet (IPSO) level 1-es és level 2-es tanfolyamának, amely során a játékos- és a mérkőzéselemzéssel kapcsolatos információkat sajátíthatták el a hallgatók. A tanfolyam presztízsét jól mutatja, hogy a képzésen a Budapest Honvéd képviselői mellett a Ferencváros és a Mol Vidi szakemberei is részt vettek már. Klubunk alkalmazottai korábban a level 1-es (játékosmegfigyelés), februárban pedig a level 2-es (mérkőzéselemzés) tanfolyamot is sikerrel végezték el.

A Honvéd és az IPSO sikeres együttműködése pedig a jövőben is folytatódik, így május 11–12-én klubunk újabb képzés házigazdája lesz, ezúttal level 1-es, játékosmegfigyelő tanfolyamra kerül sor a Budapest Honvéd FC-Magyar Futball Akadémia Utánpótlásközpontjában.


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!