Hódmezővásárhelyi FC–Budapest Honvéd MFA II 1–3

Májer és Szendrei góljaival nyert az NB III-as csapatunk

2018-10-28 13:26:00

A NB III Közép csoportjának 12. fordulójában a Hódmezővásárhely vendége volt a Budapest Honvéd MFA II, öt mérkőzés óta veretlen együttese,.

1. perc: elkezdődött az első félidő

4. perc: hódmezővásárhelyi szabadrúgás után egy méterrel a kapunk felett szállt el a labda.

8. perc: Berla Attila megsérült a Vassal történő ütközés során, bekötött fejjel hagyta el a pályát, és Tomori állt be a helyére.

12. perc: Májer lövését könnyedén védte Krnács.

21. perc: Vass lőtt kapura 15 méterről egy hazai szögletet követően, de Tomori jól védett.

23. perc: szép támadást vezettünk a hazaiak kapuja felé, amely Szendrei kapu mellé menő fejesével ért véget.

25. perc: Kecskeméti lövését blokkolták a bevetődő védőink.

28. perc: Geiger lövése egy méterrel ment lövé.

30. perc: Darabont lövése méterekkel kerülte el az ellenfél kapuját, de ebben a nagy szél is közrejátszott.

35. perc: Szabadrúgáshoz jutottunk 32 méterre az ellenfél kapuától, Király Olivér okosan passzolt be, de az ellenfél védői fejjel tisztáztak.

39. perc: Katona György fejelt veszélyesen, de Tomori jól helyezkedve hárította a közeli próbálkozást.

41. perc: Koncz Adrián lőtt két méterrel a kapunk fölé.

45. perc: Hrabovszki adta  be a labdát és Kecskeméti lőtt közelről, de Tomori  vetődve védett.

45.+1. perc: a játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

47. perc: Szendreit kapott egy jó kiugratást, megpróbálta ellőni a kapus mellett a labdát, de sajnos nem járt sikerrel.

57. perc: Májer került helyzetbe egy szögletet követően, Krnács kapus buktatta, tiznenegyes! A büntetőt a sértett a jobb alsó sarokba lőtte. 0–1

63. perc: Koncz helyére Bodai állt be  a hazaiaknál.

64. perc: Komáromi András kapott sárgát buktatásért.

65. perc: újabb csere a hazaiaknál Vass helyére Szabó Márk állt be.

69. perc: Szendrei lőtt szépen 20 méterről futtából, de Krnács hihetetlen bravúrral szögletre mentett.

72. perc: Komáromi fejelt közvetlen közelről, Tomori szépen védett.

76. perc: Májer lőtt laposan, de a 16 méteres lövést a kapus hárította.

77. perc: Király Olivér lőtt 8 méterről az oldalhálóba.

79. perc: egy kontrát követően Geiger lőtt a kapunkba a kimozduló Tomori mellett. 1–1

82. perc: Májer kapott remek kiugratást, és egy cselt követően 14 méterről laposan lőtte a labda az ellenfél kapujába. 1–2

85. perc: Komáromi kapott ismét sárgát, majd a pirosat is felmutatta neki a játékvezető.

88. perc: Musa és Májer jött le a pályáról és Simó Attila és Nagy Bence a pályán.

91. perc: három az egy ellen vezethettünk kontratámadást, a jobb szélen elfutó Király Olivér visszapasszolta a labdát, Szendrei Norbert pedig értékesítette a ziccert. 1–3

Hódmezővásárhelyi FC–Budapest Honvéd MFA II 1–3 (0–0)