Honvéd-MFA - West Bromwich Albion 4-0

Sima győzelem az első meccsen

2017-08-04 18:23:26

Honvéd-MFA - West Bromwich Albion 4-0 (2-0)

Bozsik Stadion. Játékvezető: Tihanyi Norbert (Nyekita Benjamin és Nyekita Brúnó)

Gólszerzők: Májer M (21., 1-0), Szendrei N. (3., 2-0), Soltész D. (49., 3-0), Király O. (76., 4-0)

Kiállítás: N. Ferguson (62.)

Bp. Honvéd-MFA: Pálfi Á. - Borovsky, Temesvári (Cipf 66.), Szabó ( Markos 76.), Szeles (Irimiás 41.) - Cseh - Darabont (Király O. 52.), Soltész I. (Durazi 41.) - Soltész D., Szendrei, Májer

West Bromwich Albion: Biddle - Meredith, Ferguson, Haley, McCourt - Hall, Sharpe (White 49.) - Holsgrove, Azaz, Soule (Brown 58.), Rogers

A 21. percben Májer Milán talált a West Brom kapujába. 1-0.

29' Bobbie Biddle, a West Brom kapusa sárgát kapott.

38' Darabont kapott sárgát, szabálytalanság miatt.

39' A Honvéd megduplázza előnyét Szendrei Norbert góljával. 2-0.

Vége az első félidőnek.

Gyors kontrát vezettünk, Soltész D. Májert hozta játékba. Aki elvitte védője mellet a labdát, majd remek ütempasszal hozta helyzetbe a csapatkapitány Szendrei Norbertet. Norbi a balösszekötő helyéről 15 méterről egyből kilőtte a bal alsó sarkot.

41' Szeles helyett Irimiás és Soltész I. helyett Durázi D. léphetnek pályára.

49' McCourt és Soule is sárga lapot kapott.

49' Sharpe helyett White kap lehetőséget.

49' Soltész D. 18 méterről végezhetett szabadrúgást. Ballábas lövése nyomán a labda a kapu bal hálójában kötött ki.3-0.

52' Darabont Gábor jön le, helyette Király Olivér folytatja a játékot.

55' McCourt előreívelt baloldali szabadrúgását Finn Azaz nyolc méterről csúsztatta a kapu fölé.

58' Zack Brown kap játéklehetőséget, lejön Jamie Soule.

60' Sárgalap a West Brom játékosának N. Fergusonnak.

62' Pálfi ellen elkövetett szabálytalansága miatt N. Ferguson piros lapot kapott.

64' Májert buktatták a tizenhatoson belül. A játékvezető habozás nélkül a tizenegyes pontra mutatott.

66' Májer végzi el a büntetőt, de sajnos nem talált be.

66' Újabb csere, Temesvári helyett Cipf lépett pályára.

71' Egy ütközés után Szabó Petit ápolni kellett, de néhány perc múlva folytatni tudta a játékot.

72' Sárgalapot kapott a WBA játékosa Kevin Healy.

76' Király Olivér talál magabiztosan Biddle kapujába.

76' Szabó Péter helyett Markos Marcell folytatja a játékot.

Vége a mérkőzésnek.

Eredmény: 4 - 0

A csapat helyenként kifejezetten jó játékkal ilyen arányban is megérdemelten nyert az időnként túlzottan kemény, néhol durván játszó angol csapat ellen. N. Fergusonnak a piros lap miatt várhatóan a vasárnapi mérkőzést ki kell hagynia.

Simon Milkós: "Nagyon örülök a csapat teljesítményének, jó volt nézni, hogy élvezik a fiúk a játékot. Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk."