aktuális híreink

Jegyinformációk

A héten már lehet belépőt venni a Fradi elleni meccsre

2019-01-22 13:26:00

Változik az elővételes jegyértékesítés helyszíne, mostantól a Bozsik Stadion helyett az Új Hidegkuti Nándor Stadion vendégpénztárában lehet előre megváltani a belépőket, így már a február 2-án sorra kerülő, szezonnyitó FTC elleni rangadóra is ott árusítja klubunk a jegyeket. A vendégpénztár az Új Hidegkuti Nándor Stadion Sport utca felőli oldalán található.

A Groupama Arénában sorra kerülő mérkőzésre 1270 darab jegyet kapott a Honvéd, amelyek egységesen 2850 forintba kerülnek. Személyes vásárlás esetén személyi azonosításra alkalmas igazolvány szükséges, míg online klubkártyával lehet megvenni a jegyeket.

Klubunk a jövő héten is árusít jegyeket, az időpontot majd közzétesszük honlapunkon, s amennyiben nem fogynak el a belépők elővételben, a mérkőzés helyszínén is lesz jegyértékesítés.

 

Az Új Hidegkuti Nándor Stadion vendégpénztárának nyitvatartása a héten

2019. január 25., péntek: 16–19

2019. január 26., szombat: 10–14


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!