aktuális híreink

Jegyvásárlás: Hapoel Beer-Sheva – Bp. Honvéd

Fontos információk a BL mérkőzéssel kapcsolatban

2017-06-28 11:30:06

Kedves Szurkolóink!

A Hapoel Beer-Sheva - Budapest Honvéd FC, Bajnokok Ligája mérkőzésre kizárólag a helyszínen lehet majd jegyet vásárolni. A jegyvásárlás előfeltétele, hogy regisztráljatok a jegyeitekre klubunknál. Szigorú biztonsági szabályok érvényesek Izraelben, ezért mindenkinek regisztrálnia kell a marketing@bhfc.hu email címen, aki el szeretne látogatni a mérkőzésre. Nem kell mást tennetek, mint a megadott e-mail címre elküldeni a neveteket, születési dátumotokat, helyeteket és az útlevélszámotokat. A kiutazás feltétele, hogy az útlevél a visszautazás napjától számított HAT HÓNAPIG még érvényes legyen! Ellenkező esetben nem léphettek Izrael területére. A listát klubunk továbbítja a Beer-Sheva csapatának. Csak az előzetesen regisztrált személyek vásárolhatnak jegyet a Toto-Terner Stadionban a mérkőzésre. A mérkőzésre a belépők egyenként 80 izraeli Shekelbe fognak kerülni, ami nagyjából 20 EURO-nak felel meg. Fontos, hogy a mérkőzésre is magatokkal vigyétek az útleveleteket, mert azokat ellenőrizni fogják a beléptetésnél és a jegyvásárlásnál is!

Kérjük, hogy ezt az információt osszátok meg a többi Honvéd szurkolóval is, hogy mindenkihez eljusson.

Üdvözlettel:

A Budapest Honvéd FC csapata


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!