aktuális híreink

Legendákkal búcsúzunk

Minden információ egy helyen a stadionbúcsúztatóról.

2018-08-22 16:09:00

2018. szeptember 22-én kerül sor a Bozsik Stadion búcsúztatására, amely során délutántől egészen estig várjuk a szurkolókat különböző programokkal – kicsik és nagyok számára egyaránt. 

A bajnoki mérkőzéseit már az MTK pályáján, az Új Hidegkuti Nándor stadionban játssza a Budapest Honvéd, de ahogy a Bozsik Stadion utolsó tétmeccse, a Paks ellen 1–0-ra megnyert bajnokin is szó volt róla, klubunk búcsúmérkőzést szervez a legendás létesítménybe, mielőtt azt lebontják és egy új, modern stadiont húznak fel a helyére.

A stadionbúcsúztatóra szeptember 22-én kerül sor, az ingyenes rendezvény pedig 14 órától kezdődik, amely keretén belül mérkőzésekkel és további programokkal várjuk a szurkolóinkat.

A búcsú során három mérkőzésre is sor kerül, előbb az utánpótláscsapatok lépnek pályára, majd klubunk egykori legendás játékosai lépnek még egyszer a Bozsik Stadion gyepére, ezzel is búcsúzva szeretett stadionunktól.

A két csapatban az alábbi kiválóságok léphetnek pályára.

Feketék: Gelei Károly, Andrusch József, Árki Gábor, Bánfi János, Cseh András, Csábi József, Lippai Sándor, Pisont István, Szabó Tibor, Kovács Béla, Hamar István, Dajka László, Kovács Kálmán, Duró József, Sisa Tibor

Pirosak: Disztl Péter, Tóth Iván, Sallai Sándor, Nagy Antal, Garaba Imre, Varga József, Hungler Gábor, Détári Lajos, Vadócz Krisztián, Gálhidi György, Bábik Tibor, Csehi Tibor, Supka Attila, Bodonyi Béla, Esterházy Márton, Gyimesi László, Orosz Ferenc

A fekete csapat kispadján Szurgent Lajost ül majd, a piros együttest pedig Komora Imre irányítja!

A program során a gyerekeket arcfestéssel és ugrálóvárral várjuk, a klub bográcsgulyással és pogácsával készül, stadiontúra és kvízjátékok is lesznek, készíthetünk búcsúfotókat, no meg találkozhatunk a Honvéd NB I-es csapatának játékosaival is.

A stadionbúcsúztató kapcsán igyekeztünk minél több érdekességet összegyűjteni: ITT Pisont Istvánnal, míg ITT Szurgent Lajossal olvashatnak egy anyagot, a stadion történetét pedig három részben dolgoztuk fel, ITT olvasható az első, ITT a második, ITT meg a harmadik.

 

Búcsú a Bozsik Stadiontól

2018. szeptember 22., szombat

Kezdés: 14 óra

Programok

Mérkőzések

15:00 Honvéd-MFA U16–Haladás U16, műfüves pálya

17:00 Honvéd-MFA U17–Haladás U17, centerpálya

19:00 Honvéd-legendák gálamérkőzése a centerpályán, búcsú a stadiontól

 

Stadiontúra Kaszás Kálmánnal és Honvéd-játékosokkal

Kezdési időpontok: 14:00, 15:00, 16:00

(A stadiontúrára beteltek a szabad helyek.)

 

Ingyenes bográcsgulyás és pogácsa

14:00–17:00, illetve a készlet erejéig a Családi szektornál

 

Online mobiltelefonos Honvéd-kvíz értékes nyereményekkel

Kezdési időpontok: 14:00, 15:00, 16:00

Helyszín: Családi szektor, a kivetítőknél

 

Közönségtalálkozó az NB I-es csapat játékosaival!

18:00 órakor a Családi szektornál, a kivetítőknél

 

Ugrálóvárak, arcfestés:

14:00–19:00 – Családi szektor

 

Az óriáskivetítőkön a Bozsik Stadionban játszott legendás mérkőzéseket nézhetjük vissza!

14:00–18:00 – Családi szektor

 

Búcsúfotók készítése: örökítsd meg magad utoljára a Bozsik Stadionban!

14:00, 15:00, 16:00 – Családi szektor


Északi kinyír-koncert

21:00

A Budapest Honvéd FC a programváltozás jogát fenntartja!


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!