Lovrics minden percet a pályán töltött

Gazdag minden meccsen játszott

2016-12-28 11:22:43

A Bp. Honvéd 19 forduló után a 2. helyről várja a tavaszi folytatást. A mieink csak rosszabb gólkülönbséggel szorultak a listavezető Videoton mögé.
A Bp. Honvéd remek őszi szereplését a számok tükrében vizsgáltuk.

Bajnoki mérkőzések

Marco Rossi ősszel 26 játékost szerepeltett. A legtöbbet, 19 meccset Gazdag és Lovrics töltött a pályán, egy meccsel maradt el tőlük Kamber és Koszta.

12 meccs:        Bobál Dávid
11 meccs:        Baráth Botond, Gróf Dávid, Lanzafame Davide, Nagy Gergő, Prosser Dániel
9 meccs:          Vasziljevics Dusan, Zsótér Donát
8 meccs:          Horváth András
7 meccs:          Ikenne-King Patrick
6 meccs:          Vernes Richárd
5 meccs:          Balázs Zsolt
2 meccs:          Bobál Gergely
1 meccs:          Kabangu Kadima, Kovács Dániel, Palmes Raul-Ioan, Tömösvári Bálint

Percek

A pályán töltött perceket tekintve Ivan Lovrics a győztes, a védő egyetlen percet sem hiányzott ősszel a csapatból. Nem sokkal maradt le tőle Gazdag Dani, a fiatal középpályás 1660 percet játszott.

1710 perc:       Lovrics Ivan
1660 perc:       Gazdag Dániel
1573 perc:       Kamber Djordje
1503 perc:       Koszta Márk
1433 perc:       Hidi Patrik
1421 perc:       Botka Endre
990 perc:         Gróf Dávid
934 perc:         Eppel Márton
916 perc:         Bobál Dávid
911 perc:         Lanzafame Davide
905 perc:         Hajdú Ádám
856 perc:         Holender Filip
765 perc:         Baráth Botond
720 perc:         Horváth András
590 perc:         Nagy Gergő
507 perc:         Prosser Dániel
437 perc:         Ikenne-King Patrick
275 perc:         Zsótér Donát
205 perc:         Vasziljevics Dusan
187 perc:         Vernes Richárd
134 perc:         Balázs Zsolt
64 perc:           Bobál Gergely
29 perc:           Kabangu Kadima
11 perc:           Palmes Raul-Ioan, Tömösvári Bálint
6 perc:             Kovács Dániel

Gólszerzők

A Honvéd összesen 32 gólt szerzett az ősz folyamán. A házi gólkirály, holtversenyben Eppel Márton és Davide Lanzafame 7-7 találattal. A harmadik helyen Prosser Danit találjuk 4 góllal.

A házi góllövőlista a bajnoki meccseket tekintve

7 gól:   Eppel Márton, Lanzafame Davide
4 gól:   Prosser Dániel
3 gól:   Hidi Patrik, Koszta Márk
2 gól:   Kamber Djordje, Bobál Dávid, Holender Filip, Nagy Gergő, Vasziljevics Dusan

A tétmeccsek (Magyar Kupa, NBI) összesített listáját viszont Prosser Dani vezeti, egyedül. Támadónk 8 góllal vezeti a listát.
Figyelemre méltó, hogy az ősszel debütált Tömösvári Bálint 2 gólosnak vallhatja magát.

1 gól:   Nagy G., Bobál D., Balázs

A Magyar Kupa, valamint a bajnoki meccseken összesen 50 gólt szerzett a csapatunk. Ezek közül kettő öngól volt (4%). A magyar játékosok 28 gólt (56%), a légiósok 20 gólt (40%) lőttek.
Érdemes megjegyezni, hogy 19 gól (38%) a Magyar Futball Akadémián nevelkedett játékosok nevéhez fűződik.

Színes kártyák

Összesen 38 lapot gyűjtöttek játékosaink, 2 pirosat és 36 sárgát. Bobál Dávid az Illovszky Stadionban, Hidi Patrik Mezőkövesden jutott a kiállítás sorsára. A sárga kártyák tekintetében Botka Endre volt a legaktívabb, válogatott védőnk 5 lapot kapott, eggyel maradt le tőle Gazdag Dani és Ivan Lovrics.

Helyezések

Marco Rossi együttese a 19 forduló alatt 2 alkalommal állt a 2. helyen, az 1. és a 19. fordulóban.
A legrosszabb helyezés, a 6. hely volt, a 3. és a 8. fordulóban. A 8. forduló után fokozatosan kapaszkodott feljebb a csapat, öt fordulón keresztül az 5. helyen álltunk, majd négy fordulón át a 4. helyen tanyáztunk, a 18. fordulóban felkapaszkodtunk a dobogó alsó fokára, végül a 19. fordulóban a 2. helyre kerültünk.

Nézőszám

A Honvéd hazai átlag nézőszáma 2121, ami a 12 csapatos mezőnyben a 6. helyet jelenti. A lista elején a Ferencvárost, a végén az MTK-t találjuk. Az idegenbeli nézőszámok tekintetében szintén a 6. helyet foglaljuk el (az átlag 2712 néző), ezt a listát az Újpest vezeti és a Diósgyőr zárja.

Honvéd TV | Csapatépítő Teqball bajnokság - kattintson a lejátszáshoz!