aktuális híreink

Még száz jegy

Ma 16–19 óra között lehet belépőket venni az Újpest és a Soroksár elleni meccsekre

2019-04-18 09:40:00

Ahogyan arról már beszámoltunk, április 18-án, csütörtökön 16–19 óra között lesz nyitva az MTK stadionjának Sport utcai vendégpénztára, ahol klubunk elővételben árusítja a belépőket. Eredetileg csak az Újpest elleni, április 20-án 17:00 órától sorra kerülő bajnokira lehetett volna jegyeket vásárolni, de klubunk további 100 belépőt kapott a Soroksártól a Magyar Kupa elődöntőjének jövő szerdai (április 24., 15:00 óra) visszavágója, így azokat is megvásárolhatják a drukkerek – érdemes sietnie annak, aki nem szeretne lemaradni a találkozóról.

Az Újpest elleni találkozó kiemelt biztonsági besorolású, ezért csak klubkártyával, vagy személyi azonosításra alkalmas igazolvánnyal lehet jegyet venni. A belépők elővételben 900 forintba kerülnek, s kérjük szurkolóinkat, hogy előre váltsák meg a jegyeket, a kedvezmény csak ebben az esetben érvényes.


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!