NB III-as bajnoki mérkőzés online közvetítése

Mórahalom VSE - Budapest Honvéd MFA (NB III) bajnoki mérkőzés közvetítése

NB III.-as csapatunk bajnoki mérkőzésének online közvetítése.

Mórahalom VSE - Budapest Honvéd MFA (NB III)     0 - 4 (0 - 1)

játékvezető: Bálint Attila, Sebestyén László, Pogonyi Ferenc

gólszerző: Pisont P. (33.), Bíró (49., 53.), Hegedűs (60.)

Mórahalom VSE: Révész - Dobák, Busa, Zámbó - Hrabovszki, Pócs, Bogáti, Podonyi - Pócs, Zsoldos, Bokányi

vezetőedző: Vojnic-Zelic Sasa

Budapest Honvéd MFA (NBIII): Tomori - Erdélyi, Bence, Szabó - Simó, Pisont Patrick, Király - Cipf, Májer, Bíró, Hegedűs

vezetőedző: Pisont István

Az 2017/2018-as bajnoki évadban az utolsó bajnoki mérkőzését játssza NBIII.-as csapatunk Mórahalmon.

Ellenfelünk az NB III-tól búcsúzó, már kiesett Mórahalom VSE. Csapatunk még a 8. helyért küzd, de a Paks II  és a szekszárdi csapat utolsó fordulós eredményétől is függ, hogy sikerüle elmozdulni a 10. helyről.Ellenfelünk, pedig szeretné azt a csúfságot elkerülni, hogy a Vecsés eredményétől függően az utolsó helyre csúszanak vissza. Csapatunk kapitánya Hegedűs Márk még a bajnokság góllővő táblázatán megpróbálhatja megszerezni az elérhetőnek tűnő 2. helyet. Jelenleg 12 találatnál tart, ehhez legalalább 1 vagy több gólt szereznie, a többi rivális játékos utolsó fordulóban szerzett góljainak számától függően.

Mieink  fehér mezben, ellenfelünk tiszta feketében játszik.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés

2. perc: Busa veszélyeztetett fejessel a kapunktól  5 méterre, de Tomori jól védett.

3. perc: Cipf fejelt 8 méterről, a bal felső sarok mellett suhant el a labda néhány centivel. A hazaiak kapusa csak nézte az akciót.

5. perc: Mórahalmi szöglet után Busa veszélyeztett ismét egy fejessel, de nem lett belőle gól.

8. perc: Bíró baloldali beadását követően Májer fejelt 9 méterről fél méterrel ellenfelünk kapuja fölé.

15. perc: Ellenfelünk, már a középpályán letámadja a mieinket, mi hosszú indításokkal próbáljuk kiugratni Májert vagy Bírót. Eddig a mórahalmi védők az utolsó pillanatokban mindig fel tudnak szabadítani.

19. perc: Hrabovszki veszélyeztett 10 méterről, de csak kapunk oldalhálóját találta telibe.

22. perc: Játékvezető Ívószünetet rendelt el.

26. perc:  Májer tálalt egy remek passzt az NB III-as csapatunkban előszőr játszó Cipf elé,  aki  sajnos lassan reagált és a védők az utolsó pillanatban beérték és becsúsással a ziccerünket megakadályozták.

30. perc: Bíró Ákos többször sikeresen ugratták ki pontos passzokkal középpályásaink, aki az utolsó helyzetnél remekül adott be, de Májer fejesét Révész hárítani tudta.

33. perc: Pisont Patrick szánta el magát lövésre 24 méterről és a labda szép ívben hullott a kimozduló Révész kapujába. Gyönyörű gól, vezetünk.

0 - 1

38. perc: Király Ákos beadását, Szabó rúgta 1 méterrel a jobb sarok mellé Hatalmas helyzet volt.

41. perc: Király Ákos ment el a balszélen és kapu felé tört, de lővése a jobb oldalt az ellenfelünk kapujának oldalhálójába kötött ki.

43. perc: Hegedűs lőtt 23 méterről szabadrúgást, labdája remek ívben csavarodott kapura és a felső lécet érintve hagyta el a játékteret. Remek, technikás lövés volt.

45. perc: Busa lőtt egy kipattanó labdát 18 méterről a jócskán a kapunk fölé.

A mérkőzés játékvezetője lefújta az első félidőt.

Az első félidőben az egész csapat jól játszott. Egyedül Cipfnek kell még kis idő, hogy megszokja az NBIII-as bajnokság ritmusát és, hogy kihasználja az előtte adódó ziccereket. Pisont Patrick remek helyzet felismerésével és jó rúgótechnikával kivitelezett lövésének köszönhetően szereztük meg a vezetést, amelyet a félidő végéig meg is öriztünk.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

49. perc: Cipf ugratta ki Erdélyit, aki elhúzott a hazai védő mellett és remekül tálalt a középen érkező Bíró Ákos elé, aki okosan passzolta a hálóba a labdát kapuval szembe 5 méterről.

0 - 2

52. perc: Májer indította remekül pontosan Bírót, aki egy szép cselt csinált befelé az érkező védő melett, majd szépen csavarta el a kimozduló Révész mellett a labdát külsővel. Góóól.

0 - 3

54. perc: Szabó Péter kapott sárga lapot.

58. perc: Az elmúlt két percben 3 ziccert is kialakítottak jobb oldalt a hazaiak, de vagy kapusunk vagy védőink sikeresen tisztáztak, illetve a mórahalmi csatárok nem koncentráltak tökéletesen.

60. perc: Egy  vendégekről kipattanó labdát Hegedűs lőtt el gyönyörűen hatalmas erővel 24 méterről, a bombára  Révész a hazaiak kapusa mozdulni sem tudott a labda majdnem kiszagatta a hálót.

0 - 4

67. perc: A játékvezető 1 perc ívószünetet rendelt el a hőségre való tekintettel.

72. perc: Cipf csavarta fél méterrel a kapu fölé a 22 méteres szabadrúgást.

75. perc: Pisont 27 méterről lövésre szánta el magát, Révész a labdát a jobb felső sarok elől húzta le vetődve.

77. perc: Erdélyi 19 méterről szánta el magát lövésre, a labda csak fél méterrel suhant el a felső kapufa felett.

78. perc: Busa ismét helyzetbe került, de közvetlen közelről ismét hibázott és kapunk és a kimozduló Tomori felett bombázta a távolba a labdát.

80. perc: Bíró Ákos egyedül vitte kapura labdát és  passz helyett, lövésre szánta el magát, a  ziccert a hazaiak védője egy becsússzással hiúsította meg.

81. perc: Darabont kapott sárga lapot buktatásért.

84. perc: Erdélyi Botond lőtt 29 méterről fél méterrrel a hazai kapu fölé.

85. perc: Bíró adott remek passzt Hegedűsnek a félpályáról, aki egyedül tört kapura és 14 méterről a baloldalról lőtte el a labdát. Sajnos a jobb kapufa mellett suhant el néhány centivel a tekerése.

86. perc: Hatalmas helyzetet puskáztak el a hazaiak, amelynek végén a kapunk felső lécén csattant a labda. Ma semmi nem jön össze a hazai támadó szekciónak.

90. perc: A játékvezető 4 percet hosszabbít, de már egyik csapat sem alakított ki nagyobb helyzetet.

A játékvezető lefújta a mérkőzést.

Megérdemeltük a győzelmet, mert ellenfelünknél sokkal jobban használtuk ki helyzeteinket. Minden játékos remekül megoldotta feladatát.

Gratulálunk Pisont István vezetőedzőnek és az egész csapatnak.