NB III-as bajnoki mérkőzés online közvetítése

Duna Aszfalt TVSE – Budapest Honvéd MFA (NB III) bajnoki mérkőzés online közvetítés

2018-05-06 17:03:00

Duna Aszfalt TVSE – Budapest Honvéd MFA 4–1 (3–0)

NB III-as bajnoki mérkőzés

gól: Ivan Lovric (og.) (11.), Juhász (24.), Tölgyesi (30.), Kalmár (69.), illetve Májer (67.)

Tiszakécske, városi sportcentrum - stadion, 600 néző

Duna Aszfalt TVSE: Helesfay Donát - Benkó Bence, Csáki Róbert, Polyák Pál Kristóf, Kardos Norbert - Tölgyesi Viktor, Mihály Dávid, Markó Ádám, Kocsis Gábor - Puskás Zoltán, Juhász László

vezetőedző: Szabó István László

Budapest Honvéd MFA (NB III): Berla Attila - Kosút Tomás, Erdélyi Botond, Ivan Lovric - Pisont Patrick, Tömösvári Bálint, Kovács Nikolász - Lukács Dániel, Herjeczki Kristóf, Májer Milán, John's Kadima Kabangu

megbízott vezetőedző: Tóth Iván kapusedző

Mai ellenfelünk a NB III középcsoportjának második helyezettje, az NB II-be történő feljutásért

harcban álló tiszakécskei Duna Aszfalt TVSE csapata. A mérkőzés helyszíne az 1500 fős fedett

lelátóval, hibátlan játéktérrel és pázsittal rendelkező stadion. Jelenleg a tiszakécskei

sportcentrumban több edzőpálya és sporthoz kapcsolódó beruházás van folyamatban, amely segíti a környékbeli fiatalok versenyszerű sportolását több sportágban is.

1. perc: Elkezdődött az első félidő.

3. perc: Mihály beadását Juhász sarokkal perdítette kapunk felső léce felé, de kapusunk jól helyezkedve védett.

6. perc: A Tiszakécske és mi is próbáljuk gyorsan megszerezni a vezetést, mindkét térfélen veszélyes helyzet volt. Távoli lövésekkel is támadjuk az ellenfél kapuját.

8. perc: Májer lőtt két méterrel kapu fölé, futtából 20 méterről egy kipattanó labdát.

11. perc: Hazai támadásnál védekező Ivan Lovric próbált menteni, de a lábáról 7 méterről a kapunkba pattant a labda. Sajnos a labda áthaladt a gólvonalon, öngól lett. 1–0

15. perc: A felezővonal környékén már letámadjuk ellenfelünket és sikeresen szerzünk labdákat, de támadásainkat eddig rendre blokkolják a tiszakécskei középpályások és védők.

24. perc: Juhász egy felé kipattanó labdát nagy erővel ollózott a kapunkba 13 méterről. Berlának nem volt esélye védeni. 2–0

27. perc: Polyák kapott sárgát.

29. perc: Lovric próbált javítani, egy beadást próbált 9 méterről az ellenfél kapujába juttatni fejjel. Fél méterrel a jobb kapufa mellett hagyta el a pályát a labda.

30. perc: Tölgyesi tört ki védőink között és sajnos mérnöki pontosan nyúlt a labda alá, amely kapusunk kezei fölött hullott a kapunkba. 3–0

36. perc: Nincs jó napja Lovricnak, mert védőnk egy kisebb lökést követően Berla kivetődésére, ütközve vele lent maradt a gyepen. Sajnos úgy néz ki súlyosan megsérült a lába, mert 4 perc ápolás után Kosút és a fizioterapeutánk, Lajtaváry Buda hozta le őt a pályáról.

39 perc: Lovric helyett Horváth Csanád Benedek a pályán.

42. perc: Sikeresen szerzünk fontos labdákat, de a gólhelyzetek kialakítása során mindig oda ér egy védekező tiszakécskei játékos. Ellenfelünk gyors csatárainak kontra támadásaira rendezkedett be a biztos vezetés tudatában.

45. perc: Vége az első félidőnek.

A tiszakécskei támadó szekció megmutatta, miért állnak a bajnokság második helyén jelenleg. Bár szerencsével szereztek vezetést, a menteni próbáló és később megsérülő Lovric által. (Akinek ezúton is kívánunk gyors felépülést lábsérüléséből) Utána két szépségdíjas gólt szereztek. Csapatunk nehezen tudja feltörni a több korábbi NB I-es, NBII-es nevelésű erős játékerőből álló védelmet. Főleg átlövésekből és beadásokból és középpályán szerzett labdákból próbáljuk megbontani ellenfelünk védelmét, de nem sok siker övezte próbálkozásainkat. Reméljük a 2. félidőben megfordul a szerencsénk és védekezésünk is stabilizálódik! Félidőben cseréltünk: Pisont Patrick helyett Király Ákos a pályán.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

50. perc: Védőink többször sikeresen lesre állítják a kontrázni próbáló hazaiakat.

52. perc: Berla védett szépen egy közeli tiszakécskei lövést.

54. perc: Cserélt a Tiszakécske, Mihály Dávid helyett Pintér András a pályán.

56. perc: Helesfay védett könnyedén egy közeli lövést, mivel a kécskei védők lábáról, csak lecsorgott a labda.

57. perc: Berlát tornáztatta meg Tölgyesi, közeli csavart lövése centikkel kerülte el kapunkat, de kapusunk védte volna, ha nem téveszt kaput a fineszes tekerés.

62. perc: Lukács lőtt 20 méterről, a tiszakécskei kapus mozdulni sem tudott, de labdája fél méterrel elkerülte a jobb sarkot.

63. perc: Átvettük a kezdeményezést, Tömösvári lőtt 18 méterről, de Helesfay védte a felső léc alá tartó labdát.

67 perc: Májer szépített, a kécskei kapus mozdulni sem tudott 13 méteres lövése a kapu bal oldalába vágódott. 3–1

68. perc: Puskás helyett Kalmár a pályán.

69. perc: Kalmár tört ki védőink gyűrűjében és 10 méterről laposan lőtte ki a balalsó sarkot, Berla hiába nyújtózkodott. 4–1

70. perc: A kapura törő Májer elől szedte fel az utolsó pillanatban a kivetődő Helesfay a labdát.

80. perc: Herjeczki próbálta kozmetikázni az eredményt, de távoli lövése után a labda 1 méterrel kapu felett hagyta el a játékteret.

81. perc: Cseréltünk. Kosút jött le a pályáról, Bence Szilárd a pályán.

82. perc: Kovács Nikolász 19 méterről lőtt szabadrúgása sajnos kapu felett szállt el.

84. perc: Cserélt a tiszakécskei csapat. Markó helyett Oláh Máté Sándor a pályán.

88.perc: Kalmár adott Polyáknak egy pontos passzt, de kapusunk remekül előzte meg lábbal a gólhelyzetben kapu felé mozgó játékost. Berla jó ütemben mozdult ki.

90. perc: Kontratámadás után megtornáztatta csatárunk a hazaiak kapusát egy remek lövéssel.

91. perc: Lukács tört be a tizenhatos jobb oldalán, lapos beadását, azonban jól olvasta kivetődő Helesfay.

92. perc: A játékvezető lefújta a mérkőzést.

A Péccsel a bajnoki címért versenyfutásban lévő hazaiak ellen Májer lövése után csak a szépítést tudtuk megszerezni a második félidőben. A jó játékosokból álló hazaiak védelmét nem sikerült többször feltörni, ugyanakkor Lukács Dani, Herjeczki Kristóf a mérkőzés végén megmutatta, hogy gyorsaságban és technikában magasabb szintet képviselnek, de ez ma eredményben nem tükröződött. Reméljük következő mérkőzésen jobban meg tudják mutatni tudásukat csatáraink!

Búcsú a Bozsik stadiontól - kattintson a lejátszáshoz!