NB III-AS CSAPATUNK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE

Budapest Honvéd MFA (NBIII) - Csepel FC felkészülési mérkőzés online közvetítése

2018-07-13 00:07:30

NB III.-as csapatunk felkészülési mérkőzésének online közvetítése.

2018.06.03   18.06 - 19.56

Budapest Honvéd MFA (NB III)  - Csepel FC  4 - 5   (3 - 1)

Bozsik stadion- edzőpálya (fű), 80 néző

játékvezető:

gólszerző: Kovács Nikolász (6.), Cipf Dominik (21., 25.),  Szeles Patrick (76.), illetve  Tóth Márton (29., 66.), Sólyai Dávid (69.), Molnár Zoltán (88.), Somodi Ádám (89.)

sárgalap: Kovács Nikolász (28.), Markos Marcell (65.), illetve Ravits Stefan (4.)

Budapest Honvéd MFA (NBIII) első félidei csapat: Berla Attila - Temesvári, Darabont,  Csaba Dániel, Kovács Nikolász, Daniel Stephen- Pisont Patrick Horváth Richárd, Soltész Dominik -  Michael Nnaehexa, Cipf Dominik

Csereként beállt a II. félidőben: Hoffmann Norman (kapus- 46.), P. Sambo, Simó Attila (46.), Soós Attila (46.), Markos Marcell (46.), Király Olivér (46.), Király Ákos (46.), Szeles Patrik (46.),  Silvanus Ugbur (46.), Greksa Bence (63.), Kalmár Sándor (63.)

vezetőedző: Pisont István

Csepel FC (NBIII): Tóth Dániel - Teplán János, Mészáros László, Ravits Stefan, Gauser Levente- Szabó Erik, Tóth Márton,  Kócsa Tamás, Torda Bence - Gyökér Tamás, Pokorádi Zoltán

Csereként beállt a II. félidőben játszott: Somodi Ádám, Incédi Gergő, Sólyai Dávid, Molnár Zotán

vezetőedző: Tamási Zoltán

Első felkészülési mérkőzését játssza a 2018/2019-as bajnoki évadra készülő  NBIII.-as csapatunk szintén NBIII-as Csepel FC ellen. Pisont István vezetőedző dolgát nem könnyíti meg, hogy a tavalyi évad bajnoki csapatából többen kölcsönbe és néhányan végleg távoztak és, hogy 4 külföldi próbajátékos és több fiatalabb akadémiai korosztályból csapatba került játékos tudását, képességeit próbálja tesztelni és megszervezni taktikailag és megtalálni végleges csapatát a bajnoki nyitányra.

Az összeszokott csapatjátékra így mai napon biztosan nem számíthatunk minden csapat egységnél.

2 külföldi és egy magyar  próba játékos játszik, már a kezdő csapatunkban.

1. Elkezdődött a mérkőzés.

3. perc: Támadólag lépünk fel. Nyomás alatt tartjuk már a  Csepel térfelén a hátvédjeiket, középályásaikat.

6. perc: Soltész Dominik passzolt  Kovács Nikolász elé, aki 15 méterről kilőtte a jobb alsót szuperül.

1:0-ra vezetünk.

9. perc: Csepel egyenlőre kontra támadásokra rendezkedett be.

12. perc: Folyamatosan Csepel térfelén folyik a játék, továbbra is hatékonyan támadjuk le ellenfelünket.

13. perc: Csepeli kontra után  a kiszorított csatárukat sikerült annyira megzavarni, hogy 12 méteres lapos gurítása elkerülte a kapunk jobb sarkát. Berlának így nem kellett vetődéssel közbeavatkoznia

14. perc: Soltész lőtt centikkel a bal kapufa mellé.

17. perc: Soltész Dominik ment el a jobb szélen, a lövését a csepeli védők csak szögletre tudták tisztászni.

18. perc: Michael az új  próbajátékosunk erőteljes felépítésével, robbanyékonyan és hatékonyan zavarja az ellefél védőinek labdakihozatalát, már az ellenfél térfelén.

21. perc: Cipf Dominik a kapufáról kipattanó labdát ügyesen csavarta be a kapuba.

2 :0

25. perc: A kapu előtti kavarodás után Cipf reagált elsőre és okosan helyezte a labdát a jobb alsó sarokba  4 méterről.

3: 0

25. perc: A játékvezető ívószünetet rendelt el.

27. perc: Reklamálásért kapott sárga lapot Kovács Nikolasz.

28. perc: Csaba Dani mentett szögletre ügyesen egy gyors csepeli  kontratámadást.

29. perc: Tóth Márton szögletből tovább csúsztatott labdát pofozta a kapunk jobb oldalába belsővel. A szögletre kimozduló Berlának nem volt esélye hárítani.

3 : 1

34. perc: Egy ütközés után lenn maradt az egyik csepeli középályás és 2 perc ápolás után folytatodott a játék.

37. perc: Gyökér lement és Somodi beállt a Csepelnél.

38. perc: Első felkészülési meccs I. félidejében a fiatalok dinamikus játékkal próbálják bizonyítani, hogy Pisont István vezetőedző számíthat rájuk a következő idényben.

42. perc: Továbbra is letámadjuk az ellenfelet sikeresen.

45. perc: A játékvezető egy percet hosszabbított, majd lefújta az első félidőt.

Eredményes első félidő után, sikeresen bizonyította NB III.-as csapatunk, a próbázokkal együtt.

Teljes sorcsere vezetőedzőnk 8 játékost cserélt be és még több akadémista és külföldi próbázot tesztel az egyes posztokon. NB I.-es csapatunk kapusa Gróf Dávid és Gelei József volt válogatott kapus is a helyszínen tekintette meg a mérkőzést.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

49. perc: Hoffmann a cserekapus bravúrosan vetödve védett.

50. perc:  Támadólag lépünk fel a második félidő elején is, de egyenlőre a gólhelyezetek kialakítása során 1-1 hiba becsúszik a támadásépítések során is.

56. perc: A mezőnyben folyik a játék, nagyobb helyzet nélkül . A Csepel feljebb tolta a védekezést, mi  a saját térfelünkről építve indítjuk támadásba csatárainkat. Annyi szemmel látható, hogy több csapatrészben hiányzik egyenlőre az összeszokottság az akadémisták és a külföldi próba játékosok között ez főleg a második félidőben érezhető inkább. A remek fizikumú és dinamikusan mozgó külföldi játékosok,  néha kisebb, de bosszantó technikai  hibákat is elkövetnek az összjáték során. A pályán lévő játékosok közötti kommunikáció sem tökéletes minden pillanatban.

65. perc: Buktattuk a kiugró csepeli csatárt. 11-est ítélt a játékvezető.

66. perc: Tóth Márton rúgta a 11-est, a vetődő Hoffmann jó irányt választott, de a pontos tizenegyest nem tudta hárítani a jobb sarokból.

3 - 2

69. perc: Sólyai Dávidról pattant be a labda a kapunkba egy csepeli beívelés után. Sajnos nincs szerencsénk. Fiatal kapusunk nem tehetett a gólról.

3 -3

67. perc: A bíró 1 perce ívószünetet rendelt el.

76. perc: Szeles Patrik lőtte a gólt közvetlen közelről okosan a Csepel hálójába egy kombinativ passzjátékot követően. Kalmár Sándor adta a gólpasszt.

4:3

84. perc: Mezőnyben tartjuk a labdát.

88. perc: Molnár Zoltán lőtte a csepel 4. gólját.

4:4

89. perc: Egy eladott labdát követően Somodi Ádám lépett ki védőink között és megszerezte csapata 5. gólját, az előszőr bravúrosan reflexszerűen 5 méterről hárító Hoffmann kezéről oldalra pattanó labdára  elsőként lecsapott, majd abban pillanatban hálónkba passzolt.

4:5

91. perc: A bíró lefújta a mérkőzést

Az első félidei biztató játékot követően. Vezetőedzőnk tesztelni szerette volna a 2. félidőben a többi próbázó külföldi és akadémiai, illetve más csapatból is érkező fiatalt. Az újonnan felállt csapat sajnos nem tudta megtartani az első félidőben kiharcolt előnyt, egyéni hiábkat követően, így a Csepel visszavette a vezetést, sőt végül a megszerezte a győzelmet. A mérkőzésen pozítivumként kiemelhető Cipf Dominik, Soltész Dominik és Kovács Nikolász harcossága és első félidei teljesítményük és a csapat I. félidei játéka.