Budapest Honvéd-MFA - Kaposvári Rákóczi FC 2-3

NB III, Nyugati csoport, 27. forduló

Budapest Honvéd-MFA  - Kaposvári Rákóczi FC  2-3 (1-2)

Csepel, Béke tér

Játékvezető: Kátai Gábor (Ambrus Dániel, Pipicz Norbert)

Budapest Honvéd FC: Horváth András – Márton András, Raul Palmes, Máté Zsolt, Csábi Mihály (Soós Dávid, 73'), Göblyös Dániel, Lukács Dániel, Kovács Dániel, Rózsahegyi Dominik, Bíró Ákos (Erdős Gábor, 32'), Tóth Barna (Toth Henrik, 58')

Vezetőedző: Gálhidi György

Kaposvári Rákóczi FC: Gőcze Gergő – Nagy János, Pintér András, Hadaró Valentin, Vadas Zalán, Szakály Attila, Hujber Tamás, Szabó Alex, Ivancsics Gellért (Márton András, 88'), Nagy Krisztián (Vajda Roland, 64'), Kollega Krisztián (Hampuk Ádám, 70')

Vezetőedző: Artner Tamás

Gólszerzők: Kovács Dániel (15', 1-0), Szakály Attila (17', 1-1), Hujber Tamás (29', 1-2), Kollega Krisztián (68', 1-3), Pintér András (85', öngól, 2-3)

1. perc: Vörös-feketében mi kezdtük a játékot, a kaposváriak zöld-fehérben léptek pályára.

10. perc: Ivancsics Gellért tolta meg a labdát a tizenhatoson belül, Máté Zsolt pedig elhúzta volt játékosunk lábát, jogos tizenegyes!

11. perc: Szakály Attila az égbe lőtte a büntetőt, köszönjük szépen!

15. perc: Vezetünk! Csábi passzolt Kovács Dánielhez, aki gondolt egy merészet, és 18 méterről megcélozta a kaput, a labda pedig szépen be is surrant a bal alsó sarokba! 1-0!

17. perc: Túl sokáig nem tartott az örömünk, mert ami nem sikerült Szakálynak büntetőből, az összejött neki öt méterről, miután három védőnk asszisztálása mellett a kapu bal oldalába lőtt. 1-1!

23. perc: Egy gyors támadás végén Nagy Krisztián passzolt Szakálynak, aki 14 méterről, középről alig lőtt a bal alsó sarok mellé.

25. perc: Csábi tette a labdát Rózsahegyi elé, aki kapura fordult, majd 12 méterről szétlőtte a felső lécet.

29. perc: Fordított a Kaposvár, miután Hujber 10 méterről a jobb felső sarokba bombázott. 1-2!

32. perc: Kényszerű csere nálunk: a megsérült Bíró Ákos helyett Erdős Gábor folytatja.

33. perc: Előbb egy óriási kaposvári helyzet maradt ki, majd a kontrából Tóth Barna egyenlíthetett volna, de a labda elgurult a talpa alatt.

41. perc: Rózsahegyi tette tovább a labdát Kovács elé, aki hatalmas helyzetben a kapu fölé bombázott.

43. perc: Kollega rúgta fel Erdőst a felezővonalnál, meg is kapta érte a mérkőzés első sárga lapját.

45.+1. perc: Kátai Gábor egy percet hosszabbított. Fordulatos és nyílt meccset látunk eddig, meglepő lenne, ha ez maradna a végeredmény.

46. perc: Megyünk tovább, nem volt csere a szünetben.

58. perc: A második cserénk: Tóth Barna helyett Toth Henrik a pályán.

61. perc: Nagy Krisztián rángatta meg Rózsahegyit a kezdőkörben, ez is sárga lap.

64. perc: Cserél a Kaposvár is: az előbb sárgát kapott Nagy helyett Vajda Roland folytatja.

68. perc: Növelte előnyét a Kaposvár. Kollega hagyta egyet pattanni a labdát, majd 25 méterről a hálóba bombázott. 1-3!

70. perc: Artner Tamás második cseréje: a sántikáló Kollega helyett Hampuk Ádám érkezett.

73. perc: Csábit kellett ápolni, és neki is le kellett sántikálnia a pályáról. Soós Dávid a harmadik cserénk.

81. perc: Egy kényszerítő után Hujber került gólhelyzetbe, de 10 méterről a kapu fölé lőtt.

86. perc: Szépítettünk! Egy jobb oldali szöglet után Raul lőtte kapura a labdát a hosszú oldalon, ami elkerülte volna a bal alsó sarkot, de Pintér András beleért a labdába, ami így végül a kapuban kötött ki. 2-3!

88. perc: Ivancsics helyett a kaposvári Márton András a pályán.

90. perc: Három perc lesz a hosszabbítás.

91. perc: Raul csúsztatta meg a labdát az ötösnél a kapunak háttal állva, de Gőcze védeni tudott.

93. perc: Véget ért a mérkőzés, Kaposvárra került a három pont.

Honvéd TV | Rossi: Nem viccelhetnek meg minket - kattintson a lejátszáshoz!