Pécsi MFC- Budapest Honvéd-MFA  0-1 (0-1)

Pécs, PMFC Stadion, 1000 néző

Játékvezető: Szommer Attila (Varga Gábor, Illés Tamás)

Pécsi MFC: Sólyom Csaba – Nagy József, Fellai József, Horváth Adrián, Turi Tamás, Rácz Áron (Füredi Szabolcs, 74'), Koller Krisztián, Kónya Dávid (Frank Richárd, 65'), Wittrédi Dávid, Károly Bálint, Mojzer György (Bata Kristóf, 57')

Vezetőedző: Márton Gábor

Budapest Honvéd-MFA: Horváth András – Falusy Bálint, Nemes Barna, Bence Szilárd, Gergényi Bence, Bodrogi János, Stoiacovici Dávid, Lukács Dániel, Király Ákos (Hegedűs Márk, 58'), Tömösvári Bálint (Májer Milán, 13'), Bíró Ákos

Vezetőedző: Pisont István

Gólszerző: Stoiacovici Dávid (33', 11-esből, 0-1)

1. perc: A piros-feketében pályára lépő hazaiak kezdték a mérkőzést, mi tiszta fehérben játszunk.

5. perc: Wittrédi indult el a tizenhatos jobb oldaláról befelé, majd egy csel után lőtt, fél méterrel a jobb felső sarok fölé.

10. perc: Mojzer középre gurítása után Wittrédi kicselezte magát a gólhelyzetből, majd Kollerhez passzolt, aki 14 méterről, középről a védőhálóba bombázott.

13. perc: Sajnos máris egy kényszerű csere nálunk: Tömösvári sántikált le a pályáról, helyére Májer Milán érkezett.

18. perc: Wittrédi végzett el szabadrúgást a tizenhatos jobb oldali vonalának közepéről, Horváth szépen védte a középre tartó lövést.

22. perc: Kónya az alapvonalról gurított vissza, Wittrédi 5 méteres lövését hatalmas bravúrral védte Horváth. Ennek örömére most ivószünet.

26. perc: Egy hatalmas bedobás után Lukács elé került a labda az ötös jobb oldalánál, de a kapujából kilépő Sólyom eszén nem tudott túljárni.

30. perc: Mojzer könnyen az üres kapuval szemben találhatta volna magát, de a kifutó Horváth az utolsó pillanatban el tudta pöckölni előle a labdát.

32. perc: Turi buktatta a tizenhatoson belül Májert, tizenegyes!

33. perc: A büntetőt Stoiacovici végezte el, és a jobbra vetődő Sólyom helyére, a léc alá vágta a labdát! 0-1!

37. perc: Horváth teljesítményére lassan már nincsenek szavak: ezúttal is Wittrédi lőhetett 7 méterről, ziccerből, de a kapusunk újra hatalmasat védett.

40. perc: Óriási tűzijáték a kapunk előtt, de kétszer is kivágódott a védőinkről a labda.

41. perc: Mojzer másfél méterről lőtt kapura, Horváth azonban még erre is odaért, és a rövid saroknál elakadt a bal lábában a labda...

43. perc: Károly Bálint lábában is benne maradt az egyenlítés, óriási helyzetben, 10 méterről a kapu fölé lőtt.

44. perc: Kónya lábáról kapta le a labdát a tökéletes ütemben kivetődő Horváth.

45.+1. perc: Véget ért az első félidő. A gólhelyzetek száma és a labdabirtoklás aránya szerencsére nem látszódik meg az eredményen, Horváth egyelőre csodát tesz a kapunkban.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a szünetben egyik vezetőedző sem cserélt.

49. perc: Könnyen növelhettük volna az előnyünket: Májer pörgetett középre, Lukács azonban 8 méterről a kivetődő Sólyom Csabát találta telibe.

53. perc: Újabb Horváth-védés, a kipattanó Májerről vágódott le, aztán az újabb ismétlés is visszajött a védőfalunkról.

54. perc: Károly Bálint célozta meg 6 méterről a rövid sarkot, Horváth eszén azonban ezúttal sem lehetett túljárni, szögletre ütötte a labdát.

57. perc: Az első pécsi csere: Mojzer helyett Bata Kristóf a pályán.

58. perc: Mi is cserélünk: Király Ákos le, Hegedűs Márk be.

60. perc: Szerencsére az öngóltól is megmenekültünk, az érdekesen pörgő labda végül az oldalhálóban kötött ki.

62. perc: Egy jobb oldali beívelés után Koller Krisztián erős és a jobb alsó sarokba tartó fejesét kaparta ki Horváth, ezt már a szépszámú hazai közönség sem akarja elhinni.

65. perc: Márton Gábor második cseréje: Kónya Dávidot Frank Richárd váltotta.

68. perc: Falusy nem igazán kapkodta el a bedobás elvégzését, Szommer játékvezető egy sárga lappal próbálta megsürgetni.

70. perc: Wittrédi ezúttal félmagasan célozta meg a rövid sarkot, Horváth ezúttal is jól zárta a szöget.

72. perc: Ismét ivószünet.

74. perc: A harmadik hazai csere: Rácz Áron helyett Füredi Szabolcs érkezett.

82. perc: Másodpercekre van nálunk a labda, de amikor kell, egyelőre mindig, mindenhová odaérünk.

83. perc: Bata 8 méteres lövésébe kapott bele Horváth, ezt is megúsztuk.

85. perc: Volt játékosunk, Horváth Adrián húzta vissza Májert, ez is sárga lap.

88. perc: Fellai két csellel tisztára játszotta magát az ötösnél, majd kapura lőtt, Horváth lába ezúttal is odaért, elképesztő...

90. perc: Négy perc a hosszabbítás.

94. perc: Véget ért a találkozó, a Pécs képtelen volt a hálónkba találni, mi pedig egy tizenegyesgóllal eldöntöttük a mérkőzést. Horváth András egészen hihetetlen teljesítményt nyújtott a kapunkban.

Honvéd TV | Csapatépítő Teqball bajnokság - kattintson a lejátszáshoz!