aktuális híreink

Nem változik az időpont

Elutasították a Budapest Honvéd FC javaslatát.

2018-08-15 15:11:00

Az OTP Bank Liga ötödik – a mostani hétvégén esedékes – fordulójától kezdve az MTK stadionjában játssza a hazai mérkőzéseit a Budapest Honvéd FC. Klubunk ezért ellentétes sorsolást kért a kék-fehérekkel, már a sorsolás előtt is jelezte a Magyar Labdarúgó-szövetség felé, hogy szurkolói és biztonsági szempontból gondot okozhat, ha a Honvéd és a FTC (közel) azonos időpontban játszik, hiszen az Új Hidegkuti Nándor Stadion és a Groupama Aréna mindössze három villamosmegállóra található egymástól. Ráadásul a zöld-fehérek stadionja éppen az útvonalon található, amelyen a Honvéd-drukkerek többsége megközelíti az MTK pályáját.

A Budapest Honvéd FC vezetősége a sorsolás előtt és utána is jelezte az MLSZ felé, hogy nyolc alkalommal lesz egyszerre a Honvéd és az FTC találkozója, s érdemes lenne a két mérkőzésnek kitérnie egymás elől – klubunk felvetette annak lehetőségét, hogy az egyik csapat mérkőzésére pénteken, vagy vasárnap kerüljön sor –, az MLSZ illetékesei azonban arról tájékoztatták klubunkat, hogy nem kívánnak változtatni.


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!