ÖF: Élre ugrottunk

Bp. Honvéd – Pénzügyőr SE 4-3

2017-10-10 14:11:26

Eltiltásokkal, sérülésekkel megtizedelt csapat lépett pályára tegnap este a Pénzügyőr ellen. Nem kezdtünk jól, Plókainak már az 5. percben bravúrt kellett bemutatnia, hogy megőrizze kapuját a góltól. Két perccel később azonban már ő is kapitulált, miután Magyar Tamás lövése irányt változtatott egy lábon és labda akadálytalanul került a kapunkba, 0-1. Mielőtt a méla bú telepedett volna a csapatra, Trembulyák 12 méterről kiegyenlített, 1-1. Három perc múlva a vendégek egy kapufával jelezték, hogy pontot vinnének Kispestről. A 26. percben Egry lövése egy védő lábát érintve Czipper elé került, a góllövőlista éllovasa rávezette a kapusra a labdát, egy csellel földre küldte a portást, majd 3 méterről az üres kapuba gurított, 2-1. A 34. percben egy szép támadás után újra egyenlítettek a zöld-fehérek, 2-2. A félidő utolsó percében nagy kavarodás támadt a vendégek kapuja előtt, végül Czipper fejesét a kapus védte.

A szünetben a kisebb sérüléssel bajlódó Hamar helyett Lóránth folytatta a játékot. Alig telt el 5 perc újra vezettünk. Móra robogott el a bal oldalon és futtából, 17 méterről  nagy lövést eresztett meg a kapu baloldalába, 3-2. Az 56. percben Farkas labdájával Trembulyák tört be a büntetőterületre, majd 13 méterről a hosszú sarokba bombázott, 4-2. Úgy tűnt, hogy a népes szurkoló sereggel rendelkező Trembulyák tanár úr gólja lezárta a meccset, de nem így történt, mert a 62. percben a vendégek még szépíteni tudtak, 4-3.

Csapatunk győzelmével a tabella élére került, igaz az Újpest és a Ferencváros 1 meccsel kevesebbet játszott.

Öregfiúk I. osztály, 7. forduló

Bp. Honvéd – Pénzügyőr SE 4-3 (2-2)

Bozsik Stadion, vezette: Szuhodovszki Dávid.

Gól: Trembulyák (2), Móra, Czipper, illetve Magyar T. (2), Tordai.

BHFC: Plókai – Szamosi Z., Domján, Móra, Kiss Gy. – Farkas, Hamar (Lóránth 41.), Egry, Tóth Cs. - Czipper, Trembulyák.

Honvéd TV | Vendégségben a Vass Lajos Általános Iskolában - kattintson a lejátszáshoz!