Tisztes helytállás a visszavágón

2017-11-22 15:41:32

UEFA Youth League, 2. forduló, visszavágó mérkőzés

Bp. Honvéd FC – FC Krasnodar  1-1 (0-0)

Bozsik Stadion, 1000 néző. Játékvezető: Luis Teixeria (Bruno Parente, Vilanova Simarro)

Gól: Falusy, illetve Kurasov

BHFC: Berla – Kovács N., Falusy, Szabó P., Csaba - Májer M., Irimiás, Bodrogi, Cipf – Szendrei, Stoiacovici.

Vezetőedző: Simon Miklós.

Krasnodar: Safonov – Nasonkin, Bocsko, Borodin, Ivasin – Utkin, Golubev, Tekucsev – Suleymanoiv, Ignatyev, Sergejev.

Vezetőedző: Murad Muszajev

0’ Hamarosan kezdődik a mérkőzés. A mieink piros-fekete mezben, fekete nadrágban, az oroszok tiszta fehérben játszanak.

1’ Elkezdődött a mérkőzés, az oroszok indították útjára a labdát.

8’ Irimiás kapott sárgát

9’ Berla fogott könnyedén egy orosz próbálkozást.

10’ Újra Berla van munkában, ez már veszélyesebb lövés volt, de kapusunk magabiztosan fogta.

21’ Tekucsev 15 méterről átemeléssel próbálkozott, de Berla bravúrosan kitornázta a labdát.

26’ Stoiacovici is besárgult.

38’ Nyomnak az oroszok, de eddig jól védekezünk. Sajnos a Krasnodar kapuja elé ritkán jutunk el

A Krasnodar igazolta jó hírét, gyorsak, kemények ügyesen futballoznak. A mieink mezőnyben ügyesen játszanak, a védelmünk jól áll a lábán. Sajnos ritkán jutunk el az orosz kapuig.

46’ Elkezdődött a 2. félidő

47’ Májer lőtt18 méterről a bal kapufa mellé.

51 ’ Óriási góóóól! Komoly kavarodást okoztunk a Krasnodar kapuja előtt, a labda végül Falusy elé került, aki 20 méterről óriási gólt ragasztott az oroszok hálójába, 1-0

55’Cserélt a Krasnodar Nasonkin helyett Grigorjan jött be.

58’ Majer szlalomozott el a baloldalon egészen az alapvonalig belőtt labdája Szendrei mögé érkezett.

63’Kettős csere a Honvédnál. Darabont és Bíró Ákos jött be Cipf és Irimiás helyére.

65’ Stoiacovici szabadrúgását Bodrogi fejelte kapu mellé.

66’ Egyenlítettek az oroszok. Berla előbb bravúrosan védett egy lövést a kipattanót 16 méterről Kurasov a léc alá lőtte, 1-1

72’ Bíró Ákos 14 méteres bombáját védte bravúrral Safanov.

80’ Stoiacovici 18 méterről eresztett el egy bombát, az orosz kapus védte a lövést.

86’ Májer helyett Szeles folytatja a játékot.

90’ Vége a rendes játékidőnek. A portugál bíró 4 percet hosszabbít.

90+1’ Berla parádé, kapusunk kétszer nagyot védett.

90+4’ Vége a mérkőzésnek. Szép volt fiúk skandálja a közönség, és igazuk van. A második félidőben jól játszottunk, egy fantasztikus góllal vezetést szereztünk, és a győzelemre is esélyünk volt.

Deleted video - kattintson a lejátszáshoz!