Online közvetítés

Bp. Honvéd – Zlate Moravce

2018-07-07 16:49:33

A csapatok már melegítenek, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Az újonnan igazolt horvát védő Dino Skvorc a kezdőben kapott helyet.

Az első félidőben az alábbi csapat lép pályára: Gróf – Batik, Kamber, Dino - Holender, Gazdag, Vadócz, Pölöskei, Uzoma - Danilo, Lukács.

1’ Elkezdődött a mérkőzés

5’ Holender beadást Pölöskei fejelte fölé.

11’ Holender ment el a jobb oldalon, az alapvonalnál egy lövő csellel leültette a védőt, beadta középre Danilonak, aki 14 méterről mellé lőtt.

16’ Danilo lövését mentették a védők, a kipattanót előbb Gazdag, majd Pölöskei lőtte kapura, de egy védő lába mindig közbelépett.

28’ Pölöskei jobb oldalról elvégzett szabadrúgását Danilo fejelte fölé.

29’ Az első moravcei támadás góllal végződött. A baloldalon kitörő Svec esett el Kamber mellett, a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Dubek, magasan a kapu jobb oldalába lőtte. 0-1.

38’ Maduka próbált öngólt fejelni, nem sikerült neki.

45' Vége az első félidőnek.

Félórán keresztül a vendégek térfelén folyt a játék. A mieink sok helyzetet dolgoztak ki. A Zlate Moravce 30 perc után vezette első támadását, amiből gól lett. A második félidőben Supka Attila sort cserél. A mieink a Horváth – Kovács N., Heffler, Lovric, Temesvári, Kukoc – Szendrei, Nagy G., Fousseni – Cipf, Májer összeállításban lépnek pályára.

46' Elkezdődött a 2. félidő.

49’ Májer küzdött meg egy labdáért, majd kapura tört és még a keresztező védő előtt 14 méterről a kapuba lőtt. 1-1. Remek teljesítmény volt!

63’ Heffler lopakodott fel középen, majd 20 méterről lőtt, a labda a balkapufa mellett hagyta el a játékteret.

65' Kapust cserélnek a vendégek Chovan helyett Krnac állt be. Dubek és Svec is lejön, Richtarec és Zelnik folytatja a játékot.

68’ Tömösvári érkezik Cipf helyére.

75’ Casado helyett Cernansky a pályán.

85’ Májert buktatták 17 méterre a kaputól. A szabadrúgást Heffler a balsarokra rúgta, a kapus bravúrral védett.

86’ Kukoc a lassan már legendássá vált külsővel adott be, az érkező Fousseni 6 méterről lőtt a kapuba. 2-1.

90’ Vége a mérkőzésnek.

Csapatunk megérdemelt győzelmet aratott az utolsó felkészülési mérkőzésen.

Bp. Honvéd – Zlate Moravce 2-1 (0-1)

Bozsik Stadion, 330 néző, vezeti:  Karakó Ferenc (Ring György, Albert István)

Gól: Májer, Fousseni, illetve Dubek.

BHFC:

1. félidő: Gróf – Batik, Kamber, Dino - Holender, Gazdag, Vadócz, Pölöskei, Uzoma - Danilo, Lukács.

2. félidő: Horváth – Kovács N., Heffler, Lovric, Temesvári, Kukoc – Szendrei, Nagy G., Fousseni – Cipf (Tömösvári 68.), Májer.

Zlate Moravce: Chovan – Brasen, Cserednyicsenko, Banovic, Ewerton – Maduka, Dimitrijevic, Dubek, Sukenik – Svec, Casado.