Bp. Honvéd-MFA - Mórahalom 4-0

Online közvetítés

2017-11-19 13:00:10

Bp. Honvéd-MFA - Mórahalom VSE   4-0 (2-0)

Bozsik-stadion, 100 néző. Játékvezető: Gaál Gyöngyi (Legeza László, Bati Norbert)

Gólszerzők: Kabangu (3), Herjeczki.

Sárga lap: Nemes 31.

BHFC: Horváth A. - Barta, Nemes, Fehér, Gergényi - Herjeczki, Hegedűs, Bodrogi, Király Á. - Bíró Á., Kabangu

Vezetőedző: Pisont István

MVSE: Krnács - Lászik, Puskás, Busa, Zámbó, Hrabovszki, Pócs T., Magyar, Podonyi, Pócs D., Fodor.

Vezetőedző: Vojnic-Zelic Sasa

0' A mieink a hagyományos piros-feketében, az ellenfél tiszta sárgában játszik.

1' Elkezdődött a mérkőzés.

8' Herjeczki 15 méterről, balról csavarta a hosszú sarokra a labdát, 20 centit tévedett.

10' Kabangu 15 méterről, középről nagy bombát eresztett meg, de kapu fölé szállt a labda.

19' Zámbó 17 méterről leadott bombáját Barta az ötösön blokkolta.

23' Bíró Ákos vesztett labdát a tizenhatosunk sarkánál, Puskás Csaba két lépés után a jobb felső sarokra csavarta a labdát, Horváth azonban bravúrral a léc fölé tolta a bőrgolyót.

24' Horváth András perceit látjuk, ezúttal lábbal tisztázta Busa 13 méterről leadott lövését.

26' Góóóól! Hegedűs jobbról beadott szögletét Kabangu közelről lőtte a jobb kapufa mellé, 1-0

31' Nemes Barna kapott sárga lapot, buktatásért.

38' A Mórahalom térfelén az egyik színtévesztő vendégjátékos Kabangunak passzolt, aki megköszönte az ajándékot és néhány lépés után a tehetetlen kapus mellett megszerezte a második gólunkat, 2-0.

45' Vége az első félidőnek.

Lelkes, bátor játékunkkal megérdemelten vezetünk a szünetben.

46' Megkezdődött a második félidő. A vendégeknél Zámbó helyett Várda Ákos folytatja a játékot.

47' Szakad az eső a Bozsik Stadionban.

53' Király Ákos szenzációsan, sarokkal hozta helyzetbe Bíró Ákost, aki 14 méterről, balról a felső lécet találta telibe.

55' Bíró Ákos percei, 16 méterről leadott lövését lábbal tornázta ki Krnács kapus.

60 Gergényi adott jó labdát Kabangunk, aki egyedül mehetett  kapura, de elfogyott az ereje, és gyenge gurítását a kapus könnyedén szedte fel.

64' Góóóól! Hegedűs balról ívelt be szögletet, Kabangu 5 méterről fejelte kapura, Krnács még belekapott, de a gólt nem tudta megakadályozni, 3-0.

65' Bodrogit Rózsahegyi váltotta.

68' Kényszerű csere, a sérült Bíró Ákos helyett Pisont Patrick állt be.

71' Cserélnek a vendégek Bokányi érkezik Pócs Tamás helyére.

74' Mi is cserélünk. Hegedűs helyett Lukács Dániel folytatja a játékot.

79' Kabangu közel került a negyedik góljához, de ezúttal hárított a kapus.

84' Parádés gól! Pisont remek ütemben ugratta ki Herjeczkit, aki eltolta a labdát a kimozduló kapus mellet, és bár egy kicsit kisodródott, de biztosan lőtte ki a jobb alsó sarkot, 4-0

90' Vége a rendes játékidőnek. Gaál Gyöngyi 2 percet hosszabbít.

90+2' Vége a mérkőzésnek.

Megszakadt egy rossz sorozat. Megérdemelt, győzelmet arattunk a Mórahalom VSE ellen.

Deleted video - kattintson a lejátszáshoz!