Így teljesítettek a kölcsönben szereplő Honvéd-játékosok

2019-03-14 16:05:00

Sorozatunkban hétről hétre összegyűjtjük, hogy miként teljesítettek az elmúlt héten a Budapest Honvéd FC kölcsönjátékosai. hiszen őket sem tévesztjük szem elől, s drukkolunk nekik, hogy jól szerepeljenek ideiglenes állományhelyükön

NB I

Lukács Dániel (Újpest): Az Újpest fordulatos mérkőzésen 3–2-re maradt alul a kiesés elől menekülő Haladás ellen. Lukács nem jutott szóhoz a mérkőzésen.

NB II

Tömösvári Bálint (Kaposvár): Az előző héten két mérkőzést is rendeztek az NB II-ben. Szerdán a Kaposvár a Vasas csapát látta vendégül. Az eredmény 0–0 lett, Tömösvári kezdő volt, majd a 73. percben lecserélték.  A hétvégi találkozót a Kaposvár 2–0-ra legyőzte a Siófok csapatát. Tömösvári szerezte csapata második találatát, majd a 81. percben lecserélték.

Herjeczki Kristóf (Gyirmót): a szerdai Gyirmót–Kazincbarcika meccset (1–0) Herjeczki kezdőként végig játszottaA vasárnapi meglepetésmeccsen a Gyirmót 2–1-re kikapott a Mosonmagyaróvár vendégeként. Herjeczki kezdőként lépett pályára, majd az 58. percben cserélték le.

Erdélyi Botond, Hegedűs Márk (Dorog): a Dorog 3–0-ra nyert a Budaörs ellen és 2–2-t játszott Cegléden. Erdélyi mind a két mérkőzésen elejétől a végéig a pályán volt, míg Hegedűs az előbbi találkozón a 70. percben állt be csereként, az utóbbin viszont nem volt a keret tagja.

Gergényi Bence (ZTE): a ZTE hétközi fordulóban 0–0-t játszott a Balmazújváros vendégeként. Ezen a mérkőzésen Gergényi a 87. percben állt be csereként. A hétvégi mérkőzésen a Zalaegerszeg 1–0-ra legyőzte a Vác együttesét. Gergényi nem kapott lehetőséget a találkozón.

Stoiacovici Dávid (Duna Aszfalt): A Duna Aszfalt egy győzelmet és egy vereséget könyvelhetett el amúlt héten. Az első meccsen a Monor csapatát verte meg hazai pályán 1–0-ra, majd ahétvégi összecsapáson 1–0-ás vereséget szenvedett a Vasas vendégeként. Stoiacovici az első meccsen a 64., a másodikon pedig a 70. percben állt be csereként.

Bíró Ákos, Kovács Nikolasz (Balmazújváros): a Balmazújváros előbb a Zalaegerszeggel játszott döntetlent (0–0), majd meglepetésre a sereghajtó Monortól kapott ki 2–1-re. Kovács mindkét meccsen az elejétől a végéig pályán volt, még Bíró egyiken sem jutott szóhoz.

Raul Palmes (Kazincbarcika): a szerdai játéknapon a Kazincbarcika 1–0-ra kikapott a Gyirmóttól idegenben, Palmes kezdőként végig a pályán volt. Vasárnap viszont győzni tudott az együttes, 2–1-re nyert a Budafok ellen. Palmes ezúttal is végigjátszotta a találkozót, a 89. percben sárga lapot kapott.

NB III

Csaba Dániel (Ajka): a hétvégén az Ajka a Puskás Akadémia II-höz látogatott. A találkozó eredménye 0–0 lett. Csaba nem volt a keret tagja.

A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!