Sajtótájékoztató

Rossi: Az utolsó percig küzdöttünk.

2017-02-25 20:39:11

Marco Rossi: Nagyon nehéz mérkőzés volt, ahogy vártuk. Erős testalkatú magas játékosokból áll a Debrecen, próbálták ezt kihasználni, sok felívelt labda volt. Viszont ebből jól felkészültünk, meg kell dicsérni a védelmet, sok párharcot nyertünk. Taktikailag jó mérkőzést játszottunk, több helyzetünk volt. A cserék megfeleltek a mérkőzés alakulásának. 3-5-2-ben kezdtünk, majd 4-3-3-ra álltunk át. Dark beállásával már három valódi csatár rohamozta a Debrecen kapuját és ezzel a felállással nyíltabb lett a mérkőzés. Az utolsó percig küzdöttünk. Dark jól szállt be, Eppel fontos gólt szerzett. Kemény mérkőzésen, megérdemelt győzelmet arattunk.

Leonel Pontes: Nehéz mérkőzés volt egy nagyon jó csapat ellen. Nem véletlenül állnak az első helyen. A Honvéd játékosai már régóta együtt játszanak, mi a csapatépítés fázisában vagyunk jelenleg. A csapat küzdött, jó hozzáállással játszottak a játékosok. Az első félidő kiegyenlített volt, mindkét csapatnak voltak lehetőségei gólszerzésre. Amikor a Honvéd cserélt és beállt a csatár, akkor nagyon nehézzé vált a mérkőzés. A mérkőzés végén egy egyéni hibánkból gólt tudott szerezni az ellenfél. Most elvesztettük a három pontot, de a csapatban ennél több a potenciál a jövőt illetően.

Honvéd TV | Sajtótájékoztató  -  Budapest Honvéd - Ferencváros 1-3  -  2017.09.16. - kattintson a lejátszáshoz!