Siófoki mérkőzésünket is online követhetik figyelemmel.+

BFC Siófok - Budapest Honvéd FC 1:3 (1:1)

Asszisztensek: Farkas Balázs, Iványi István

BFC Siófok: Molnár - Mogyorósi, Márton, Fehér, Novák - Csordás, Ludánszki (László 45.), Tusori, Melczer - Homma, Délczeg

Bp. Honvéd: Kemenes - Horváth, Debreceni, Lovrics, Hajdú - Akassou, Hidi - Vernes, Zelenka (Nagy G. 35.), Ivancsics - Danilo
Vezetőedző: Supka Attila

Gólszerző: Danilo 6., Délczeg 51. - öngól ill. Homma 40.,

Sárga lap: Mogyorósi 18., Novák 24., Márton 46., Melczer 67., Tusori 87., ill. Zelenka 25., Vernes 48.,

1. perc: A Siófok kezdte a mérkőzést. Csapatunk pirosban, a hazai alakulat pedig a szokásos sárga-kék szerelésben lép pályára.
6. perc: Zelenka lépett ki remek ütemben a bal oldalon és a kilépő kapus mellett a középen érkező Danilohoz passzolt, aki elől Novák próbált tisztázni, de Mártont vagy Danilót találta el, így a labda végül a hálóban kötött ki! 0-1!
13. perc: Hajdú szerelte nagyon rutinosan Csordást a 16-oson belül.
17. perc: Melczer szabadrúgása után védett nagyot Kemenes, de a ha gól lett volna sem érvényes, mert a játékvezető lefújta az akciót.
18. perc: Mogyorósi kapott sárgalapos figyelmeztetést.
21. perc: Lovrics szerelte Kulcsárt az alapvonal közelében a 16-oson belül.
23. perc: Ivancsics végezte el a jobb oldali szögletet, de ezt követően nem alakult ki helyzet.
24. perc: Novák kapott sárgát szövegelésért.
25. perc: Zelenka is besárgult, szintén szövegért.
28. perc: Lovrics mentett kiélezett helyzetben Délczeggel szemben.
28. perc: Ismét Délczeg került helyzetbe a kapuval szemben, de nem tudott túljárni Kemenes eszén, aki kivetődve remekül mentett.
30. perc. Danilo került a földre, ápolás miatt áll a játék.
33. perc: Novák ment el a bal oldalon és jó labdát adott középre Hommának, aki félmagasan lőtt, de Kemenes ezúttal is a helyén volt és hárítani tudott.
34. perc: Két hazai szöglet, de szerencsére gólhelyzet nem alakult ki.
35. perc: Nagy Geri a pályán Lukas Zelenka helyén.
39. perc: Mogyorósi kezezett egy rosszul sikerült fejes után, de a játékvezető nem észlelte.
40. perc: Egyenlített a hazai csapat: Melczer ugratta ki a jobb oldalon Hommát, aki remek ütemben elrúgta a labdát Kemenes mellett. 1-1
43. perc: Ivancsics majdnem meglepte Molnárt: félpályáról tűzte rá, a kapujától messze kint álló hálóőr felett, de lövése túl magas lett.
45. perc: Vége az első játékrésznek.

Közepes színvonalú első félidő után néhány igéretes helyzet és két gól a termés. A hazaiak sokszor akadnak fent a kispesti lescsapdán, mi pedig nem igazán vagyunk hatékonyak az előrejátékban.

46. perc: Ludánszki helyett László a pályán. Sárga lapot kapott Márton, rögtön az első támadás alatt.
48. perc: Vernes kapott sárga lapot.
50. perc: Danilo szerzett labdát a jobb oldalon a félpályánál, nem adta időben középre, ezért szerelni tudták.
51. perc: Ivancsics jobb oldali szögletét követően Délczegről pattant a kapuba a labda, VEZETÜNK!! 1-2!!
55. perc: Hajdú adta be balról nagyon jó ütemben, Danilo fejelhetett az 5-ös magasságából, de a bal kapufa mellé szállt a labda.
56. perc: Kulcsár adta le a 16-os vonalánál Hommának a labdát, aki nagy erővel a jobb felső sarok mellé lőtt. Márton helyett Graszl a pályán.
62. perc: Tusori lőtt nagy erővel 25 méterről a bal felső sarok fölé.
67. perc. Melczer kapott sárgát Akassou felrúgásáért.
71. perc: Nagy kapu előtti kavarodás után Kulcsár lőtt középről, 18 méterről kicsivel a kapu fölé.
73. perc: Vécsei a pályán Vernes helyén.
74. perc: Délczeg helyett Henry a hazai csapatban.
82. perc: Novák lőtt bal oldalról, 20 méterről Kemenes a bal alsó sarokból kotorta ki a labdát.
82. perc: Czár a pályán Ivancsics helyett.
87. perc: Tusori is besárgult.
89. perc: Nagy Geri indult meg és remek ütemben ugratta ki Danilót, aki a jobb oldalról középre adott az érkező Czár felé, aki egy hazai védő hibája folytán megkapta a labdát és higgadtan a kapuba lőtt! 1-3!!
92. perc: Vége a mérkőzésnek.

Szép győzelemmel búcsúzott Csapatunk a bajnokságtól! A második félidőben sok akadémistával kiegészülve sikerült az erejével elkészült Siófok fölé kerekedni. Szűk két hónap múlva indul a 2011/12-es bajnokság, köszönjük egész éves figyelmüket!

CSAK A KISPEST!

You can follow our game against Siófok online+

Monicomp League week 30
BFC Siófok - Budapest Honvéd 1:3 (1:1)
Siófok, 1000 spectators (250 from Kispest)
Referee: Katalin Kulcsár
Assistants: Balázs Farkas, István Iványi

BFC Siófok: Molnár - Mogyorósi, Márton, Fehér, Novák - Csordás, Ludánszki (László 45’) Tusori, Melczer - Homma, Délczeg
Coach: Yng. István Mihalecz

Bp. Honvéd: Kemenes - Horváth, Debreceni, Lovrics, Hajdú - Akassou, Hidi - Vernes, Zelenka (G. Nagy 35’), Ivancsics - Danilo
Coach: Attila Supka

Goals: Daniló 6., Délczeg 51. - own goal, and Homma 40.

Yellow card: Mogyorósi 18., Novák 24., Márton 46., Melczer 67., Tusori 87., and Zelenka 25., Vernes 48.

1 min: Siófok has started the game. We are in red, the home team in their yellow-blue kit.
6 min: Zelenka has a great run on the left and passed the ball just next to the keeper to Danilo in the middle, Novák tried to clear but he hit Márton or Danilo, so the ball has been placed in the net! 0-1!
13 min: A great tackle by Hajdú against Csordás in the box.
17 min: A great save by Kemenes after Melczer’s free kick, anyway if it would have been in, would not be a goal, because the referee has stopped the game.
18 min: Yellow card for Mogyorósi.
21 min: Lovrics tackled Kulcsár close to the goal line inside the box.
23 min: Corner from the right by Ivancsics, no danger.
24 min: Yellow card for Novák, complaining.
25 min: Yellow card for Zelenka as well, same reason.
28 min: Last itch tackle by Lovric against Délczeg.
28 min: Délczeg had an attempt on goal again, but Kemenes saved diving very well.
30 min: Danilo is down, he needs some treatment.
33 min: Novák played himself free on the left, good cross towards Homma, shot semi-high, but Kemenes is still self-confident and he is on his place and saved greatly.
34 min: Two corners from the home side, but no danger.
35 min: Geri Nagy replaced Zelenka Lucas.
39 min: Handball by Mogyorósi after a bad header, but the referee did not see it.
40 min: Siófok got back into the game. A Through ball by Melczer to Homma, who kicked the ball in a good time, Kemenes could not save it. 1-1
43 min: Ivancsics almost surprised Molnár: he had a very long shot from half-way but was too high for the luck of the farly walking goalkeeper from his net.
45 min: End of first half.

A middle-good fist half included some good chances and two goals. Our offside trap was working well, could stop their attacks many times, we could not really get in attacking.

46 min: László in, Ludánszki out. A yellow card for Márton, just after the first attack of the second half.
48 min: Vernes got a yellow.
50 min: Danilo won a ball on the right, but he was not fast enough to pass the ball, he has been tackled.
51 min: After Ivancsics’s corner the ball bounced into the net from Délczeg, WE GOT THE LEAD!! 1-2!!
55 min: Excellent cross from the left by Hajdú, Danilo headed from 5 meters, but the ball left the play area just by the left post.
56 min: Kulcsár passed in front of Homma, who placed a powerful shot towards the top right corner, but just wide. Graszl instead of Márton on the pitch.
62 min: Tusori shot strongly from 25 meters, over the top left corner.
67 min: Yellow for Melczer for fouling Akassou.
71 min: Some chaos in front of the goal, ended by a high shot by Kulcsár from 18 meters.
73 min: Substitution, Vécsei instead of Vernes.
74 min: Délczeg out, Henry in.
82 min: Novák had a shot from 20 meters, Kemenes just saved the ball from the bottom left corner.
82 min: Czár in, Ivancsics out.
87 min: Yellow fot Tusori.
89 min: Geri Nagy had a thought to run forward, gave a fantastic through ball to Danilo, who crossed from the right, just in front of Czár, who could get the ball thanks to a mistake by a defender, then calmly put the ball into the net! 1-3!!
92 min: The end
This is a great win to finish this season. In the second half we could grow over to the tired Siófok with our academic players. A short two months break now, then new 2011/12 season starts. Thank you for your attention in the whole year.

Honvéd TV | King: Eppel figyeljen - kattintson a lejátszáshoz!