Szentlőrinc SE–Budapest Honvéd MFA

NB III-as csapatunk 2–1-es vereséget szenvedett.

2018-08-19 15:14:00

Az NB III Közép csoportjának harmadik fordulójában a Szentlőrinc otthonában lép pályára a Budapest Honvéd MFA együttese. A 17 órakor kezdődő mérkőzésről folyamatosan frissülő cikkünkben számolunk be.

Szentlőrinc SE–Budapest Honvéd MFA 2–1 (1–0)

Szentlőrinc, 150 néző. Játékvezető: Kubicske Máté (Vörös, Perák)

Gólszerző: Hampuk (2) ill. Kovács N.

Szentlőrinc SE: Pacéka – Németh M., Bodó, Havas – Fenyvesi, Sili, Tihanyi, Temesvári M. – Harsányi, Hleba, Bata

Vezetőedző: Turi Zsolt

Budapest Honvéd MFA: Tomori – Kovács N., Kalmár, Lovric, Holdampf – Darabont, Banó-Szabó, Csaba – Soltész, Horváth R., Szendrei

Vezetőedző: Pisont István

Több, mint három órás út végén érkezett meg második csapatunk a mai ellenfelünk, a Baranya megyei Szenlőrinc SE sporttelepére. A hazaiak – csakúgy mint a mieink – célja, hogy kijavítsák az első két forduló kedvezőtlen eredményeit. Igaz, az eredményesség mellett a Honvéd fiataljai számára a tanulás és a fejlődés is rendkívül fontos szempont.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés

5. perc: Felváltva támadnak a csapatok mindkét térfélen nagyobb gólhelyzet nélkül. Mindkét térfélen egy-egy szöglet okozott kisebb gondot. De mindkét kapus végül megoldotta a feladatát és megelőzte a csatárokat.

10. Banó- Szabó végzett el szabadrúgást, amelyet a vendégek a berobbanó csatáraink elől mezőnybe mentettek.

15. perc: A hazaiaknál Temesvári sérülése miatt Hampuk Ádám a pályán.

18. perc: Holdampf Gergő kapott sárgát buktatásért.

21. perc: Mindkét csapat veszélyeztett távolról egy-egy távoli lövéssel. Felváltva forognak a kapuk veszélyben.

25. perc: Sili Luka tört be a tizenhatoson belülre és védőnk csak szabálytalanul tudta megállítani. A játékvezető bűntetőt ítélt.

26. perc: Hampuk Ádám belőtte a 11-est, Tomori a másik irányt választotta.

1–0

27. perc: A bíró egy perc ívó szünetet rendelt el.

35. perc: Középályásaink próbálják kiugratni Szendreit, de a szenlőrinciek szabálytalansággal, vagy becsúszással megakadályozzák a támadásaink sikerességét.

45. perc: Fenyvesi kapott sárgát buktatásért.

45+1. perc: Lovric veszélyeztetett a hazaiak 16-osán belül, de fejese közben, a lörinci védővel történt kontatot bíró szabálytalanak ítélte, kifele szabadrúgást ítélt.

45+2. perc: A bíró lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

60. perc: Hampuk Ádám szerezte a hazaiak 2. gólját, egy gyors támadást követően,laposan gurította el a jobb sarokba a labdát egy kiugratást követően a kimozduló Tomori kezei mellett.

2–0

62. perc: Darabont kapott sárgát buktatásért.

65. perc: Hleba kapott sárga lapot.

67. perc: Kalmár helyett Király Ákos állt be.

71. perc: Banó-Szabó helyett Király Olivér állt be.

73. perc: Pacéka kapott sárga lapot.

75. perc: Sili helyett Nagy R. állt be.

80. perc: Kovács Nikolasz szépített! Tizennyolc méterről lőtt a hazaiak kapujába. 2–1

85. perc: Bata helyett Vajda állt be.

A négypercs hosszabbítás során több támadást is vezetett a Honvéd, de az egyenlítés már nem sikerült, 2–1-re győzött a Szentlőrinc.

Búcsú a Bozsik stadiontól - kattintson a lejátszáshoz!