Taksony SE–Budapest Honvéd MFA 1–2

Idegenben győzött az Honvéd NB III-as együttese

2018-09-30 15:36:00

A Taksony SE vendégeként lépett pályára az NB III Közép csoportjában a Budapest Honvéd MFA.

A mieink piros-fehér mezben,  a taksonyiak feketében játszanak.

1. perc: mi kezdtük a játékot.

6. perc: a mezőnyben folyik a játék, nagyobb helyzet nem alakult ki.

14. perc: a taksonyiak egy lepattanó labda után veszélyeztettek 20 méterről, de a labda az alapvonalon hagyta el a játékteret a bevetődő védőnknek köszönhetően.

20. perc: Szilágyi lőtt 5 méterrel a kapunk fölé a tizenhatoson kívülről futtából.

25. perc: Holdampf, Banó-Szabó, Holdamp összejáték után adódhatott volna gólhelyzet, de az utolsó passz hosszúnak bizonyult

27. perc: egy lecsorgó labdára Kálnoki-Kis reagált a leggyorsabban, de öt méterről leadott lövésébe belelépet egy védő.

28. perc: Soltész szögletét követően a lecsorgó labdára Májer Milán csapott le, és a bal alsó sarokba lőtt.

0–1

30. perc: Szendrei lapos lövése másfél méterrel kerülte el a jobb alsó sarkot.

34. perc: 23 méterről végezhetnek el szabadrúgást a hazaiak, Farkas fölé lőtte a labdát.

41. perc: gyönyörű támadás futott végig a pályán, a beadás azonban pontatlan volt.

43. perc: a Taksony nem találja védelmünk ellenszerét, távolról próbálják felívelni Namquita fejére a labdát, eddig kevés sikerrel.

45. perc: Banó-Szabó hosszú indítására Holdampf érkezett pontosan, és a hazai védők csak szabálytalanul tudták  megállítani. Tizenegyes! Májer Milán végezte el a büntetőt, de Iváncsics kapus hárított a jobb alsó sarokba tartó lövést.

A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: elkezdődött a második félidő.

48. perc: Májer ügyesen cselezve tört az ellenfél kapujára, majd 17 méterről laposan lőtt, Ivancsics vetődve szögletre mentett nagy bravúrral.

51 perc: Nagy Sándor kapott sárgát a hazaiaknál buktatásért.

53. perc: Holdampf kapott remek keresztpasszt a 16-oson belül, de 15 méterről fél méterrel elhibázta a jobb alsó sarkot. Nagy ziccer volt.

55. perc: Hamar István állt be Nagy Sándor helyére a taksonyiaknál.

59. perc: Szemán lövésre szánta el magát 25 méterről, a labda pedig úgy vágódott a jobb felső sarokba, mintha zsinóron húzták volna.

1– 1

62. perc:  Májer kapott sárgát buktatásért.

66. perc: Berla védte óriási bravúrral a taksonyi csatár közeli fejesét.

67. perc: Szilágyi kapott sárgát mezhúzásért.

68. perc: Soltész beadását követően a lepattanó labdára Temesvári csapott le és a kapu jobb oldalába lőtt.

1–2

74. perc: a taksonyiak a térfelünkön járatják a labdát, de nem találnak rést a jól záró védelmünkön.

76. perc: Horváth Richárd állt be  Soltész Dominik helyére.

79. perc: Horváth remekül húzott el a szélen, a hazai védők csak nagy nehézségek árán tudnak felszabadítani az érkező Májer elől.

84. perc: Hamar ment le, és Bábik jött be a hazaiaknál. Hamar valószínűleg súlyosan megsérült, mert hordágyon kellett lehozni a pályáról.

85. perc: Holdampf lőtt kapura egy szöglet után kipattanó labdát, Ivancsics bravúrral védett.

90. perc: Májer lövését Ivancsics hárította.

91. perc: Pisont Patrick jött le, Szeles Patrik ált be a helyére.

92. perc: A bíró lefújta a mérkőzést.