aktuális híreink

Tischler Patrik a Honvédnál folytatja

Az Újpesttől kölcsönbe érkezik klubunkhoz a támadó.

2018-08-28 16:45:00

Korábban többször is hangsúlyozta George F. Hemingway, a Budapest Honvéd FC tulajdonosa, hogy az átigazolási határidő (augusztus 31.) lejárta előtt egy, vagy két erősítést jelentő támadót igazol a Honvéd, és ennek megfelelően David N’Gog után Tischler Patrik személyében újabb minőségi csatár érkezett a klubunkhoz.

A 27 esztendős, korábbi utánpótlás válogatott Tischler Patrik az MTK Budapestben nevelkedett, ahol 2013-ig futballozott, majd a Puskás Akadémia csapatában folytatta pályafutását. 2016-ban egy rövid, féléves kitérőt tett a Videotonnál, majd visszatért a felcsúti együtteshez, ahonnan 2017-ben Újpestre igazolt. A 180 centiméter magas támadó az NB I-ben 182 meccsen lépett pályára és 53 gólt szerzett.

Új igazolásunk kölcsönszerződése 2019. június 30-ig szól. Tischler Patrikot szeretettel köszöntjük, és sok sikert kívánunk neki a Honvéd színeiben.


TISCHLER Patrik

Született: 1991. július 30.

Magasság: 180 cm

Poszt: csatár

Mezszám: 29

Korábbi klubjai: MTK, Oldham Athletic, Puskás Akadémia, Videoton, Újpest

Az NB I-ben: 182 mérkőzés/53 gól


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!