aktuális híreink

Tömösvári Bálint: Kaposvár

Fiatal támadónk kölcsönben folytatja pályafutását

2018-09-01 10:49:00

Az átigazolási időszak utolsó napján a több játéklehetőség reményében és a játékos fejlődését szem előtt tartva Lukács Dániel után újabb fiatal csatárát adta kölcsön a Budapest Honvéd FC: Tömösvári Bálint a szezon végéig az NB II-es Kaposvár együttesében folytatja pályafutását.

Tömösvári Bálint 2013 telén érkezett a Honvédhoz, a Magyar Futball Akadémia növendéke, aki eddig 14 NB I-es mérkőzésen lépett pályára. A 18 esztendős támadó a következő szezonban Kaposváron bizonyíthatja tehetségét, klubunk sok sikert kíván neki és visszavárjuk a Honvédhoz!

Tömösvári Bálint kölcsönadása mellett még egy érkezőről számolhatunk be, klubunk ugyanis szerződtette Daniel Stephen Adayilót. A 18 esztendős nigériai labdarúgó bal oldali védőként bevethető, s bízunk benne, hogy a tehetséges futballista előtt sikeres pályafutás áll a Honvédnál.


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!