aktuális híreink

Új szponzorok a Honvéd mögött

Két új cég támogatja az utánpótlást az NB III-as csapatot

2015-06-19 16:03:44

Klubunk, a Budapest Honvéd FC NB III-as és utánpótlás csapatainak támogatói közé két új szponzor lépett be a német Max Aicher GmbH és a Cronus Kft. személyében. Hozzájárulássukkal nagyban segítik azt a Budapest Honvéd FC-nél folyó utánpótlásprogram megvalósítását, amely lehetővé teszi, hogy a klubunk minél több profi futballistát neveljen ki első csapata és a magyar labdarúgás számára. Mindkét céggel egyéves marketing megállapodást kötöttünk, amelyek elsősorban az NB III-as és utánpótlás csapatainkat érintik.  Ezúton is szeretnénk megköszönni az új és minden jelenlegi szponzorunknak a támogatást, illetve nagyon örülünk annak, hogy a klubunknál folyó munka elnyerte a tetszésüket, és úgy érezték, hogy érdemes támogatni azt. A Budapest Honvéd FC továbbra is keresi főszponzorát, és bízunk abban, hogy a jövőben erről is sikerül megállapodnunk egy vállalattal.


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!