Velünk történt – heti Honvéd

Ketten tripláztak, Májer pedig folytatta remek sorozatát

2018-10-15 16:40:00

Gólok: Májer Milán, ki más?!

A hétvégén termelték a gólokat csatáraink. A legeredményesebbnek az U15-ös csapat támadója Keresztes Noel bizonyult, aki 4 gólt lőtt az újpestiek kapujába. Két triplázónk is akad: Tischler Patrik edzőmeccsen a Csákvárnak, az U14-es Klausz Milán az UTE-nak

rúgott 3 gólt. NB III-as csapatunk Paksról hozta el a három pontot, Májer Milán ezúttal is betalált az ellenfél hálójába, támadónk az utolsó négy fordulóban öt gólt szerzett. Tegyük hozzá, hogy a csapat 12 eddigi rúgott gólja közül 8 Májer Milán nevéhez fűződik. Remek teljesítmény!

Először

Először játszott NB III-as mérkőzést David N’Gog és Musa Abdulla Saleh. Király Olivér első NB III-as gólját szerezte a Paks II ellen.

Továbbra is veretlenül

U16-os csapatunk 2 pont előnnyel, veretlenül vezeti a tabellát az MTK előtt. Ugyancsak remekül szerepel a bajnokságban U14-es együttesünk, Takács László tanítványai 8 meccs óta veretlenek.

Válogatott

A Nemzetek Ligája harmadik fordulójában1–0-ás vereséget szenvedett Görögországtól a magyar válogatott. A keretben négy Honvéd-játékos, Holender Filip, Baráth Botond, Gróf Dávid és Nagy Gergő kapott helyet, de végül egyikük sem jutott lehetőséghez. Ma este 20:45-kor, Tallinban Észtország ellen lép pályára a nemzeti csapat, remélhetőleg kispesti játékossal a soraiban.

A felnőttválogatott mellett az U21-es együttes Máltán játszott Eb-selejtezőt. A korosztályos csapatban Gazdag Dániel kezdett, de a 76. percben sérülése miatt kellett lecserélni, helyére Banó-Szabó Bence állt be. Sajnos a meccset a máltaiak nyerték 2–1-re.

U19-es válogatottunk Szlovénia legyőzése (2–1) után Koszovóval játszott, ezúttal nem sikerült győzni, a mérkőzés végeredménye 0–0 lett. A csapatban Szendrei Norbert végig a pályán volt.

Születésnapok

Október 15.: André Alves dos Santos (1983), Márton Gábor (1966)

Október 17.: Nagy II. Antal (1956)

Október 18.: Szurgent Lajos (1944)

Október 20.: Mikes (Mick, Monostori) Károly (1913), Kuti László (1954)

U16: Budapest Honvéd MFA–PAFC 1–0

U15: Kaposvári Rákóczi BFLA–Budapest Honvéd MFA 0–7, UTE–Budapest Honvéd MFA 1–10

Az U19-es csapatunk a korosztályos válogatott Eb-selejtezője miatt nem lépett pályára

(fotó: paksifc.hu)

Búcsú a Bozsik stadiontól - kattintson a lejátszáshoz!