aktuális híreink

Visszatér a bajnok!

Hidi Patrik újra a Budapest Honvéd játékosa lesz

2018-09-20 11:51:00

Magyar bajnokként távozott a Budapest Honvédtól 2017 nyarán Hidi Patrik, aki a spanyol Real Oviedo együtteséhez szerződött. A kiváló középpályás 14 mérkőzést játszott a második ligás együttesben, egy gólpasszt adott, majd augusztus 15-én bontott szerződést az Oviedóval. Hidi Patrik az elmúlt hetekben a Bozsik Stadionban készül, most pedig örömmel számolunk be róla, hogy klubunk megegyezett a játékossal, így Hidi Patrik június 30-ig a Honvédot erősíti. (Amennyiben pedig télen olyan ajánlat érkezik, amely számára megfelelő, akkor klubunk nem gördít akadályt Patrik távozása elé.)

George F. Hemingway, a klub tulajdonosa örömét fejezte ki Hidi Patrik érkezése kapcsán és elmondta: „Mi több okból sem igazolunk játékosokat rövid távra, hiszen mindig a csapat hosszú távú építkezésére gondolunk. Viszont Patrik a mi neveltünk, és az itt töltendő időszak alatt is hozzá tud járulni csapatunk sikeréhez. Ráadásul ő egyike azoknak a játékosoknak, akit nálunk mindenki szeret.”

Hidi Patrikot szeretettel köszöntjük újra Kispesten, és sok sikert kívánunk neki a Honvédnál.

(Hidi Patrikkal hamarosabb hosszabb anyagot is közöl honlapunk.)


HIDI Patrik

Született: 1990. november 27.

Poszt: középpályás

Mezszám: 5

Magasság/súly: 186 cm/78 kg

NB I-es mérkőzés/gól: 194/14


honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!