West Bromwich Albion - Maccabi Petah Tikva 0-0

A Honvéd-Penta Kupa B csoport, 3. mérkőzés

Bobbie Biddle - Dan Meredith,Jack McCourt, Kevin Healy, Aksum White - Remarl Williams, George Harmon, Pablo Mrtinez, Zak Brown - Jamie Soule, Finn Azaz

Cserék: Ted Cann, Tom Sharpe, Mylo Hall, Kieran Holsgrove, Eoin Ashton, Morgan Rogers

Almong Malu - Or Blorian, Teva Barret, Mohamad Sarsur, Guy Kaufman - Omri Ginaty, Tom Tzabari, Eilon S. Druker, BenDavid - Ilay Chen, Amit Lobgot

Cserék: Roie Maoz, Yehonatan Mavashov, Ori Arzi, Dan D. Kadur, Omri Arzi, Tomer Ben Benisty, Bar Arad

Játékvezető: Zimonyi Péter (Czár Krisztián és Szalai Krisztián)

Gólszerzők:

1' Elkezdődött a mérkőzés.

6' A West Brom kapuja komolyabb veszélybe került, de Biddle elhalászta a labdát Barret elől.

22' A nagy meleg egyelőre rányomja bélyegét a játékra. Ilay Chen 20 méterről alig néhány centivel lőtt a jobb felső sarok mellé.

28' Az első igazi gólhelyzet. Omri Ginaty 10 méteres lövését bravúrral védte Biddle. A kipattanóra két izraeli játékos érkezett, de az ismétlődésbe is belevetődött az angol kapus. A labda szögletre pattant.

31' A West Brom szinte előszöre bukkant fel a Maccabi kapuja előtt. Könnyen meg is szerezhették volna a vezetést, de J. Soule 12 méteres lövése az izraeli kapus lábát találta el.

34' Kezd magáratalálni a WBA, egyre többet birtokolják a labdát, de a Maccabi védelme egyelőre stabil.

40' Végetért az első félidő. Egyelőre a Maccabi csapata érezheti magát a héfői döntőben. Az A csoport mérkőzésén a Partizan 3-1-re vezet az Aalborg ellen, ez ez eredmény jelenleg a szerbek fináléját jelenti.

SZÜNET

41' Folytatódik a mérkőzés.

41' A szünetben csak a Maccabi csapata cserélt, de ők mindjárt mindjárt hármat is. Teva Barret, Eilon S. Druker és Guy Kaufman jött le a pályáról. Helyettük Bar Arad, Omri Arzi és Yehonatan Mavashov érkezett.

45' Kettős csere az angoloknál. Jamie Soule helyett Mylo Hall, Finn Azaz helyére pedig a mindössze 15 esztendős Morgan Rogers érkezett.

50' Újabb Maccabi csere. Mohamad Sarsur helyett Tomer Benbenisty a pályán.

61' Kapust cserél a West Brom, Biddle helyett Cann érkezik.

64' Ginaty helyett Arzi lép pályára az izraeli csapatnál.

80' Véget ért a mérkőzés. A második félidőben egyik csapat sem rúgott kapura.

A talalkozó utolsó tíz percében a Maccabi csak az eredmény megtartására törekedett, a felezővonalnál járatták a labdát, melyet a West Brom meg sem próbált megszerezni.

VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK, A VÉGEREDMÉNY 0-0.

Honvéd TV | Vendégségben a Vass Lajos Általános Iskolában - kattintson a lejátszáshoz!