menetrend

Az első csapat mérkőzései

Dátum Kezdés Esemény Hazai csapat - Vendég csapat TV
2017/02/25 15:30 OTP Bank Liga Budapest Honvéd - DVSC-TEVA
2017/03/01 20:30 Magyar Kupa Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC
2017/03/04 15:30 OTP Bank Liga Videoton FC - Budapest Honvéd
2017/03/11 18:00 OTP Bank Liga Újpest FC - Budapest Honvéd
2017/04/01 - OTP Bank Liga Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC
2017/04/08 18:00 OTP Bank Liga Haladás - Budapest Honvéd
2017/04/12 - OTP Bank Liga DVTK - Budapest Honvéd
2017/04/15 - OTP Bank Liga Budapest Honvéd - Paksi FC
2017/04/22 - OTP Bank Liga Vasas - Budapest Honvéd
2017/04/29 - OTP Bank Liga Budapest Honvéd - Gyirmót FC
2017/05/06 - OTP Bank Liga Mezőkövesd - Budapest Honvéd
2017/05/13 - OTP Bank Liga Budapest Honvéd - MTK Budapest
2017/05/20 - OTP Bank Liga DVSC-TEVA - Budapest Honvéd
2017/05/27 - OTP Bank Liga Budapest Honvéd - Videoton FC

Honvéd-MFA csapat mérkőzései (NBIII)

Dátum Kezdés Esemény Hazai csapat - Vendég csapat
2017/02/26 11:00 NB III. Puskás AFC II. - Honvéd-MFA
2017/03/05 14:30 NB III. Honvéd-MFA - Diósdi TC
2017/03/12 16:00 NB III. Ajka FC - Honvéd-MFA
2017/03/19 15:00 NB III. Honvéd-MFA - Gyirmót FC II.
2017/03/26 16:00 NB III. Győri ETO FC - Honvéd-MFA
2017/04/02 16:30 NB III. Honvéd-MFA - Sárvár FC
2017/04/09 16:30 NB III. Csepel - Honvéd-MFA
2017/04/16 16:30 NB III. Honvéd-MFA - Kaposvári Rákóczi
2017/04/23 17:00 NB III. Andráshida SC - Honvéd-MFA
2017/04/30 17:00 NB III. Honvéd-MFA - Tatabánya
2017/05/07 17:30 NB III. Érd - Honvéd-MFA
2017/05/14 17:30 NB III. Honvéd-MFA - Veszprém
2017/05/21 18:00 NB III. Hévíz SK - Honvéd-MFA
2017/05/28 17:00 NB III. Csornai SE - Honvéd-MFA
2017/06/04 18:00 NB III. Honvéd-MFA - III. Kerület

Női csapat mérkőzései

Dátum Kezdés Esemény Hazai csapat - Vendég csapat
2017/02/26 11:00 Női NB I. Budapest Honvéd - UTE Profisport
2017/03/12 - Női NB I. Viktória Trend Optika FC - Budapest Honvéd

Öregfiúk csapat mérkőzései

Dátum Kezdés Esemény Hazai csapat - Vendég csapat

Utánpótlás csapatok mérkőzései

Dátum Kezdés Esemény Hazai csapat - Vendég csapat
2017/02/24 12:00 U15 Budapest Honvéd - Videoton FC
2017/02/24 13:00 U19 MTK Budapest - Budapest Honvéd
2017/02/24 14:00 U14 Budapest Honvéd - Videoton FC
2017/02/25 10:00 U17 Budapest Honvéd - MTK Budapest
2017/02/25 12:00 U16 Budapest Honvéd - MTK Budapest
2017/03/04 - U17 Haladás - Budapest Honvéd
2017/03/04 - U16 Haladás - Budapest Honvéd
2017/03/04 - U19 Budapest Honvéd - Haladás
2017/03/04 - U14 MTK Budapest - Budapest Honvéd
2017/03/04 - U15 MTK Budapest - Budapest Honvéd
2017/03/11 - U16 Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd
2017/03/11 - U14 Budapest Honvéd - Újpest FC
2017/03/11 - U17 Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd
2017/03/11 - U19 Budapest Honvéd - Puskás Akadémia FC
2017/03/11 - U15 Budapest Honvéd - Újpest FC
2017/03/18 - U17 Budapest Honvéd - Győri ETO FC
2017/03/18 - U16 Budapest Honvéd - Győri ETO FC
2017/03/18 - U15 Budapest Honvéd - Pécsi MFC
2017/03/18 - U19 Vasas - Budapest Honvéd
2017/03/18 - U14 Budapest Honvéd - Pécsi MFC
2017/03/25 - U15 Budapest Honvéd - Haladás
2017/03/25 - U16 Debrecen - Budapest Honvéd
2017/03/25 - U19 Budapest Honvéd - Győri ETO FC
2017/03/25 - U17 Debrecen - Budapest Honvéd
2017/03/25 - U14 Budapest Honvéd - Haladás
2017/04/01 - U14 Vasas - Budapest Honvéd
2017/04/01 - U16 Budapest Honvéd - Vasas
2017/04/01 - U19 Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd
2017/04/01 - U15 Vasas - Budapest Honvéd
2017/04/08 - U19 Budapest Honvéd - Debrecen
2017/04/08 - U14 Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC
2017/04/08 - U16 Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd
2017/04/08 - U15 Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC
2017/04/08 - U17 Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd
2017/04/15 - U17 MTK Budapest - Budapest Honvéd
2017/04/15 - U15 Nyíregyháza - Budapest Honvéd
2017/04/15 - U14 Nyíregyháza - Budapest Honvéd
2017/04/15 - U16 MTK Budapest - Budapest Honvéd
2017/04/15 - U19 Budapest Honvéd - MTK Budapest
2017/04/22 - U15 Budapest Honvéd - Kecskeméti TE
2017/04/22 - U19 Haladás - Budapest Honvéd
2017/04/22 - U16 Budapest Honvéd - Haladás
2017/04/22 - U17 Budapest Honvéd - Haladás
2017/04/22 - U14 Budapest Honvéd - Kecskeméti TE
2017/04/29 - U19 Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd
2017/04/29 - U15 DVTK - Budapest Honvéd
2017/04/29 - U16 Budapest Honvéd - Puskás Akadémia FC
2017/04/29 - U14 DVTK - Budapest Honvéd
2017/05/06 - U14 Budapest Honvéd - L-IT SZEAC
2017/05/06 - U15 Budapest Honvéd - L-IT SZEAC
2017/05/06 - U17 Győri ETO FC - Budapest Honvéd
2017/05/06 - U16 Győri ETO FC - Budapest Honvéd
2017/05/06 - U19 Budapest Honvéd - Vasas
2017/05/13 - U16 Budapest Honvéd - Debrecen
2017/05/13 - U19 Győri ETO FC - Budapest Honvéd
2017/05/13 - U14 Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd
2017/05/13 - U17 Budapest Honvéd - Debrecen
2017/05/13 - U15 Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd
2017/05/20 - U14 Budapest Honvéd - Győri ETO FC
2017/05/20 - U15 Budapest Honvéd - Győri ETO FC
2017/05/20 - U16 Vasas - Budapest Honvéd
2017/05/20 - U19 Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC
2017/05/27 - U16 Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC
2017/05/27 - U15 Budapest Honvéd - Debrecen
2017/05/27 - U17 Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC
2017/05/27 - U19 Debrecen - Budapest Honvéd
2017/05/27 - U14 Budapest Honvéd - Debrecen
2017/06/03 - U14 Kaposvári Rákóczi - Budapest Honvéd
2017/06/03 - U15 Kaposvári Rákóczi - Budapest Honvéd

honvéd tv

Budapest Honvéd Youtube csatorna
Honvéd TV | Gróf: Egységesebbek vagyunk - kattintson a lejátszáshoz!
Kattints ide a Honvéd TV legfrissebb adásaiért!
Budapest Honvéd klubkártya kiváltás
Adója 1%-val támogassa a kispesti utánpótlást!

Fotók

tovább a fotógalériákhoz!