Magyar Kupa | Kispest | 2015-10-28, 17:00
Gólszerzők: Wittrédi (50'), Kirchner (57'), Youla (62'),
Honvéd FC: Kemenes - Csábi (King 46.), Ignjatovics, Lovrics, Botka - Gazdag (Kamber 54.), Hidi, Vasziljevics - Vernes, Youla, Délczeg (Erdélyi 67.). Vezetőedző: Marco Rossi.
Kozármisleny: Molnár - Kiss, Fellai, Lantos, Kocsis - Kovács, Nagy (Tóth 87.), Kirchner (Fenyvesi 81.) - Gránicz, Beke (Várda 23.), Wittrédi. Vezetőedző: Németh Zsolt.

A közvetítés nézőinek száma: 0

94" Véget ért a mérkőzés. 2-1-es hátránnyal utazunk a jövő heti visszavágóra.
94" Kamber tekert középre élesen, Vernes estében tette bele a lábát, centiméterekkel ment mellé.
92" Erdélyi félfordulatból lőtt szépen, de a kapus fogta a középre tartó labdát.
90" Négy percet hosszabbít a játékvezető.
89" Vernes szabadrúgása után Youla fejelt fölé.
88" Lantos kapott sárgát.
87" Az utolsó vendég csere: Nagy helyett Tóth a pályán.
84" Vasziljevics kapott sárga lapot egy elkésett belépőért.
81" Kirchner helyére Fenyvesi állt be.
77" Kamber beadása után Youla lőtt mellé.
76" Fellai keveredett előre és vette célba a kaput, de méterekkel fölé.
75" Kint újra a pályán.
75" Kinget kell sérülés miatt ápolni, miközben cserénk már nincs,
75" Kamber is besárgult.
73" Gránicz kapott sárgát, mert nem engedte elvégezni a bedobást.
70" Vernes rántotta le Wittrédit, sárgát kapott érte.
69" Egy vendég játékos fekszik a pályán, ápolás miatt áll a játék.
67" Délczeg helyére Erdélyi állt be.
62" Szépítettünk! Pattogott a labda a 16-oson belül, Youla mellel levette, majd a hosszú alsóba lőtt, 1-2.
57" Ismét tetszetős támadást vezetett a vendég alakulat, melynek végén Kirchner megszerezte csapata második gólját, 0-2.
56" King kapott sárgát.
54" Gazdag helyett Kamber a pályán.
50" Wittrédi hatalmas góllal szerzett vezetést: 20 méterről lőtt kapura, a labda a jobb kapufáról pattant a gólvonal mögé, 0-1.
49" Wittrédi a 16-os bal sarkától szabadrúgásból vette célba a rövid alsót, Kemenesnek vetődnie kellett, hogy védjen.
46" Megkezdődött a második félidő.
46" Csábi helyére King állt be.
Bizonyította a Kozármisleny, hogy nem véletlenül vert ki már két NB I-es gárdát is, nem harmadosztályú szinten játszott. Ennek ellenére mi voltunk fölényben, helyzeteink is voltak, de a kapuson nem tudtunk kifogni, a büntetőt pedig nem sikerült belőni. Maradjanak velünk, nemsokára jövünk a második félidővel!
46" Véget ért az első játékrész.
45" Vernes tekerte középre a labdatá szabadrúgásból, Vasziljevics remek, jobb alsó sarok felé tartó fejesét hatalmas bravúrral védte a kapus.
37" Vasziljevics állt a labda mögé, de a kapus fogta a jobbra tartó lövést.
37" Youlát vágta fel Kirchner a 16-oson belül, büntető!
35" Csábi kapott sárga lapot.
26" Bernd Storck kihirdette a norvégok elleni pótselejtezőre készülő magyar válogatott bő keretét, melynek a ma is játszó Botka Endre is tagja.
23" Kényszerű vendég csere: Beke helyett Várda a pályán.
21" Tetszetős akció végén Wittrédi lőtt kapura, nem sokkal mellé, de azért nem hozta Kemenesre a szívbajt.
20" Sokadszor áll vendég labdarúgó ápolása miatt a játék.
15" A sarokrúgást is Vernes végezte el a jobb oldalról, Ignjatovics fejelt, a kapus pedig hárított, de kipattant róla a labda, ismételni azonban nem sikerült
15" Szép labdaátvétel után Vernes lőhetett, de egy védő belelépett, szögletre pattant a labda.
14" Wittrédi ismét szabadrúgást végezhetett el, de jócskán fölé lőtt.
13" Youlát félpályás szóló után szerelték a vendég 16-oson belül.
11" Hidi szúrta ki, hogy kinn ál a vendég kapus, ezért jó 20 méterről emelt, de mellé.
9" Csábi cselezgetett a jobb oldalon, remekül tekert középre, Délczeg pedig fejelhetett, a kapus bravúrral tolta szögletre a labdát.
7" Wittrédi bombázott fölé 18 méteres szabadrúgásból. Közben Bekét kell ápolni a pálya szélén.
6" A vendégek nem az előre megbeszélt mezben jöttek el, ezért játékosainknak az NB III-as csapat felszerelésében kellett pályára lépniük.
1" Megkezdődött a harmadosztályú Kozármisleny elleni kupamérkőzés. Ellenfelünk igazi óriásiölő, hiszen előbb a Puskás Akadémia, majd a Diósgyőr csapatát búcsúztatta.

A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!