OTP Bank Liga | Kispest | 2017-04-29, 18:00
Gólszerzők: Lanzafame (95'),
Honvéd FC: Gróf - Bobál (Balázs, 75.), Kamber, Baráth - King, Nagy, Vasziljevic (Holender, 62.), Zsótér, Koszta (Gazdag, 62.) - Eppel, Lanzafame Vezetőedző: Marco Rossi
Gyirmót: Nagy - Bori, Bojovic, Radeljic - Szegi, Madarász (Csiki, 74.), Simon Á., Kiss - Vass, Novák (Achim, 60.), Simon A.(Máté, 86.) Vezetőedző: Urbányi István

A közvetítés nézőinek száma: 0

Megérdemelt győzelmet arattunk. A második félidőben szinte csak mi támadtunk, a vendégek 10 emberrel védekeztek. Nagyon nehéz mérkőzés volt, de végül sikerült megszerezni a győztes gólt. Ezzel a 3 ponttal továbbra is az első helyen van a Honvéd. A Gyirmót viszont kiesett az első osztályból.
98" Vége a mérkőzésnek. Kiharcoltuk a győzelmet.
97" Egy gyirmóti szabadrúgásnál a kapus is előre ment. Megszereztük a labdát, majd Zsótér 60 méterről az üres kapura lőtt, azonban centikkel a bal kapufa mellett gurult ki a játékszer.
96" Lanzafame kapott sárga lapot, mert a gólja után levette a mezét.
95" VEZETÜNK!!!!!! Kamber hatalmas bedobása után Eppel megcsúsztatta a labdát, LANZAFAME 5 méterről a hálóba fejelt 2 védővel a nyakán. 1-0.
93" Zsótér tekert kapura egy szögletet, a kapus védett. A másik oldalról elvégzett kornert Lanzafame csavarta a kapufára.
92" Egy szöglet után Holender löketét blokkolták a védők.
90" 6 percet hosszabbít a játékvezető. A vendégek az egész második játékrészben húzták az időt, korrekt a ráadás időtartama.
88" Egy szöglet után a kapusról Baráth elé pattant  a labda, löketét azonban védte a kapus.
86" Simon András helyett Máté a pályán a vendégeknél. Ez volt az utolsó csere a találkozón.
83" Gazdag vesztett labdát a gyirmóti térfélen, majd lerántotta a kilépő Simont. Sárga lap.
81" Zsótér tört be a 16oson belülre egy csel-sorozat után, ott azonban már szerelték a védők.
80" Simon András könyökölte le Kambert sárga lapot érően.
77" Radeljicset kell ápolni a pályán.
75" Bobál Dávid helyett Balázs az utolsó cserénk a meccsen.
74" Madarász helyén Csiki lépett a gyepre.
73" Egy kipattanó labdát King 16 méterről lőtte kapu mellé.
70" Lanzafame szabadrúgását Eppel 8 méterről fejelte kapu fölé.
66" Holender és Zsótér ügyesen kényszerítőzött bal oldalon, utóbbi 16 méteres lökete azonban centikkel elkerülte a kaput. Szép játék volt!
65" Madarász lőtt kapu mellé-fölé egy 23 méteres szabadrúgást.
62" Kettős csere nálunk. Vasziljevic helyett Holender, Koszta helyén Gazdag folytatja.
60" Achim a pályán Novák helyett a vendégeknél.
59" Simon Ádám kapott sárgát Eppel lerántásáért.
58" Nagy Sándor kapus kapott sárga lapot időhúzásért.
57" Koszta lökete pattant egy védőről King elé. Egy remek esernyőcsel után azonban 2 méterre a kaputól lyukat rúgott.
49" Lanzafame lőtte el a labdát a keresztbe a kapu előtt 7 méterről.
48" Lanzafame szöktette remekül Zsótért. Fiatal játékosunk levitte a labdát az alapvonalig, beadását a kapus ütötte Koszta elé. A lövése azonban egy védőről szögletre pattant. Nagy helyzet volt!
46" 2347 a hivatalos nézőszám a mai mérkőzésen.
46" A vendégek kezdték a második játékrészt. Csere egyik oldalon sem volt, a kezdő tizeneggyel folytatják a csapatok.
Eppel Marci két gólt is rúgott az első félidőben, mégis 0-0 a szünetben a találkozó. Mindkét gólt érvénytelenítette a játékvezető, majd egy büntetőt is elhibázott csatárunk. Voltak helyzetei a vendégeknek is, Grófnak is kellett nagyot védenie. Maradjanak velünk, hamarosan jövünk vissza.
46" Vége az első félidőnek. A levonuló játékvezető és stábja nem teszik zsebre ami kapnak az ezerfejűtől. Nem ők a legnépszerűbbek most Kispesten.
44" GRÓF védett hatalmasat egy szöglet után. Simon Ádám 8 méterről, kapásból lőtte rá.
43" Az újrarúgott tizenegyest kivédte a kapus. A jobb alsó előtt fogta meg Eppel Marci laposan ellőtt büntetőjét. Maradt a döntetlen.
42" Eppel bebombázta a tizenegyest, de a játékvezető ezt a találatot sem adta meg. Néhányan befutottak a rúgás előtt a 16oson belülre, ezért nincs gól.
40" Bori rúgta fel Lanzafamét a 16oson belül. Büntető! A reklamáló Vass Patrik sárga lapot kapott.
39" Lanzafame beadását Eppel lőtte a hálóba, de a játékvezető nem adta meg a gólt. Csatárunknak magasan volt a lába és talppal tolta be a labdát, talán ezért érvénytelenítette a spori.
32" Bobál is besárgult. Vass Patrikot lökte föl az oldalvonalnál a kispadok előtt.
28" Baráth bedobása után egy vendég játékos megcsúsztatta a labdát, Lanzafame 10 méterről, ollózva lőtte alig kapu mellé. Szép mozdulat volt!
26" Radaljic kapta a meccs első sárga lapját. Olasz csatárunkat rúgta fel hátulról.
24" King jobb oldali beadását Lanzafame fejelte kapu fölé 2 védő között.
22" Lanzafame szabadrúgása után Zsótér lőtt kapu fölé 20 méterről. Lövés közben megcsúszott játékosunk.
16" Vass jobb oldali beadását Novák 6 méterről fejelte a kapunk fölé.
15" Lanzafame 20 méteres szabadrúgása pattant szögletre. A mi első kornerünk sem volt veszélyes.
12" A vendégek végezték el a találkozó első szögletét. Nagyobb helyzet nem alakult ki belőle.
10" Madarász és Gróf startolt egy előrevágott labdára. Kapusunk lemaradt egy kicsit, a vendég játékos elrúgta mellette a játékszert, de Baráth utolsó emberként mentett.
7" Kiss 27 méteres szabadrúgása zúgott el a kapunk fölött fél méterrel.
1" Mi kezdtük a találkozót.
0" Csapatunk játékosai vörös-feketében, a vendégek tiszta sárgában léptek a Bozsik Stadion gyepére.
0" Hamarosan, Szőts Gergely játékvezető sípszavára elkezdődik a mérkőzés. Segítői Berettyán Péter és Medovarszki János lesznek.

A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!