Bajnokok Ligája | Beér-Seva | 2017-07-12, 19:00
Gólszerzők: Vítor (35'), Einbinder (52'), Lanzafame (63'),
Beér-Seva: Haimov – Bitton, Miguel Vítor, Cedek, Korhut – Radi ( Ghadi, 65.), Ogu, Einbinder – Melikszon (Ohana, 81.), Szahar ( Barda ,71.), Nwakaeme Vezetőedző: Barak Bahar
Honvéd FC: Gróf – King, Lovric, Baráth, Laczkó ( Bobál Dávid, 73.) – Pölöskei ( Danilo 70.), Kamber, Gazdag, Nagy – Lanzafame, Eppel Vezetőedző: Erik van der Meer

A közvetítés nézőinek száma: 0

Kiegyenlítettebb volt a második félidő. Bátrabb játékunknak és Lanzafame fejesének köszönhetően minimális vereséget szenvedtünk az izraeli bajnok otthonában. Megmaradt az esélyünk a kispesti visszavágón a továbbjutásra.
94" Vége a mérkőzésnek. Megmaradt az esély a továbbjutásra.
92" Egy bal oldali szabadrúgás után Ghadir fejelt 11 méterről, Gróf nagyot védett.
90" 3 perc a hosszabbítás.
83" Lanzafame tekert kapu mellé egy 18 méteres szabadrúgást a 16os jobb oldali sarkánál.
81" Melikszon helyére Ohana érkezett.
77" Barda bal oldali beadásáról centikkel maradt le a középen érkező Ghadir. A két csere játékos hozta össze ezt a helyzetet.
73" A gólpasszt adó Laczkó Zsolt helyett Bobál Dávid lépett pályára.
72" Eppel indította Gazdagot a jobb oldalon. Beadását Danilo estében, a rövid oldalon rúgta kapu mellé.
71" Szahar helyett Barda.
70" Első cserénk az idei BL-ben: Pölöskeit váltja Danilo.
70" Laczkó is sárga lapot kapott.
69" Cedek is besárgult. Eppelt rúgta fel.
66" Kamber bedobása után Lanzafame lőtt félfordulattal kapu mellé 13 méterről.
65" Első csere a meccsen: Radi helyett Ghadir a pályán a hazaiaknál.
63" Szépítettünk!!!!! Egy kispesti támadás végén nem tudtak felszabadítani a védők. Nagy megszerezte a labdát, majd Laczkónak passzolt. Középpályásunk a 16os sarkáról Lanzafame fejére ívelt, aki 6 méterről a hálóba fejelt. 2-1.
52" Sajnos itt a második hazai gól. Nwakaeme cselezgetett a bal oldalon.  Baráthot becsapva tekert középre, ahol az üresen álló Einbinder 5 méterről, sarokkal lőtt a hálónkba. 2-0.
50" Radi lőtt a jobb alsó sarok mellé 20 méterről.
48" Lanzafame tekerte alig kapu fölé a kornert .
47" Gazdag jobb oldalról leadott lökete megpattant egy védőn, a kapus vetődve védett. Szöglet.
46" A hazaiak kezdték a második félidőt. Csere egyik oldalon sem volt, a kezdő tizeneggyel folytatják a csapatok.
Vezetnek a hazaiak a szünetben. Többet birtokolják a labdát, irányítják a meccset. Egy szabadrúgásból kaptuk a gólt, ami elkerülhető lett volna. Nekünk is volt helyzetünk, de Lanzafame szabadrúgásánál nagyot védett a kapus. Bátrabb játékkal lehet keresnivalónk a második félidőben. Maradjanak velük, hamarosan jövünk vissza.
46" Vége az első félidőnek.
43" Sahar 20 méteres, kemény löketét védte Gróf.
35" Vezetnek a hazaiak. A szabadrúgás beívelése után  Vítor 12 méterről fejelt a kapunkba. Gróf hiába vetődött, nem érhette el a labdát. 1-0.
34" Lovric rúgta fel Korhutot sárga lapot érően.
33" Nwakaeme cselezgetett a bal oldalon Kinggel a nyakán, majd 20 méterről kapu fölé-mellé lőtt.
30" Lanzafame passza után a kaputól 3 méterre lévő Gazdag elől mentettek szögletre.
27" Sahar cselezte be magát a 16oson belülre, majd 10 méterről csúnyán mellé lőtt.
19" Lanzafame lőtte rá újra a szabadot. A kapus már elindult a másik irányba, de visszanyúlt és nagyot védett.
18" Lanzafame lőtte el a labdát, de a játékvezető visszafújta. A sorfalban volt lökdösődés.
17" Nagy Geri szerzett remekül labdát, Lanzafaménak passzolt, akit fellöktek 20 méterre a kaputól.
10" King védekezett remekül Nwakaeme ellen egy jobb oldali beadás után.
5" Melikszon lőtt les gólt 11 méterről. Maradt a döntetlen.
3" Lanzafame szabadrúgását fejelték ki a védők, majd Baráth bombázott kapu fölé, de már szabálytalanság előzte meg a lövést.
1" Mi kezdtük a találkozót.
0" A hazaiak piros-fehérben, a Honvéd sárga mezben lépett a gyepre.
0" Hamarosan, Andreas Ekberg svéd játékvezető sípszavára elkezdődik a mérkőzés. Segítői Culum, Hallberg, Karlson lesznek.

A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!