OTP Bank Liga | Bozsik Stadion | 2017-08-12, 18:00
:
1
Újpest FC
Gólszerzők: Zsótér (8'), Lanzafame (73'), Kamber (82'),
Honvéd FC: Gróf - Laczkó ( Dark, 65.) , Deák( Danilo, a szünetben.) , Lovric ( Bobál, 65.) , Baráth, Latifu - Nagy, Kamber, Herjeczki - Eppel, Lanzafame Vezetőedző :Eric van der Meer
Újpest: Pajovic - Mohl, Litauszki, Bojovic, Pauljevic - Windecker, Sankovic, Zsótér ( Simon, 74. ), Nagy, Obinna - Novothny ( Tischler, 74. ) Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic

A közvetítés nézőinek száma: 0

A második félidőben hatalmasat küzdöttünk és sikerült megfordítanunk az eredményt. Nem volt ma sok helyzetünk, nem is igazán játszottunk jól, de nem adtuk fel és Lanzafame vezetésével megszereztük a 3 pontot.
94" Vége a rangadónak.
93" Mohl szabadrúgását ütötte ki a mezőnybe Gróf, majd a visszatett labdát is fogta.
93" Baráth kapott sárgát.
92" Windecker 14 méteres löketét védte bravúrral Gróf, majd Simon ismétlését Latifu blokkolta.
90" 3 perc hosszabbítás.
89" Nagy Dániel lőtt a kapunk fölé egy 20 méteres szabadrúgást.
84" Eppelt kellett ápolni, de tudja folytatni.
82" Most már mi vezetünk!! Lanzafame ívelt be remekül egy szabadrúgást a bal oldalról. A labda pontosan Kamber elé hullott, pattogott előtte egy kicsit a játékszer, majd 7 méterről, ballal a hálóba gurította azt. 2-1!
75" Zsótér Donát vastapsot kapott a kispesti publikumtól!
74" Novothny és Zsótér lejött az Újpestnél, helyettük Tischler és Simon folytatja.
73" DAVIDE LANZAFAME!!!! Danilo ment el egy remek csellel a jobb oldalon. Középre adott, ahol az olasz csatár futtában, 7 méterre a kaputól belepöckölt és kiegyenlített! 1-1.
72" Zsótér éles szögből leadott löketét fogta Gróf.
67" Nagy jobb oldali beadását Zsótér átlépte, Sankovic pedig 13 méterről a jobb oldali kapufára lőtt.
65" Kettős csere nálunk: Lovric helyett Bobál Dávid. Laczkó Zsoltot pedig Dark váltotta.
64" Laczkó beadását Eppel 14 méterről tekerte kapu mellé.
60" Zsótér középre adott labdáját Lovric rúgta szögletre az utolsó pillanatban.
55" Kamber adta el a labdát az újpesti térfélen, majd a kiugró Obinnát lerántotta sárga lapot érően.
46" A hivatalos nézőszám 3478 a mai rangadón.
46" Mi kezdtük a második félidőt. Deák az öltözőben maradt, helyette Danilo folytatja.
Jobban kezdtek az újpestiek a találkozón. Volt játékosunk, Zsótér góljával meg is szerezték a vezetést. Ezután mi vettük át a játék irányítását, mi birtokoltuk többet a labdát. Nem volt sok helyzetünk, de Baráth fejesénél pár centin múlt az egyenlítésünk. Ez azonban kimaradt, így a második félidőben kell megfordítanunk az eredményt. Maradjanak velünk, hamarosan jövünk vissza.
46" Vége az első félidőnek.
45" Egy perc ráadás.
44" A kapus pattogtatta volna a labdát a 16oson belül. Lanzafame elvette tőle, majd az üres kapu felé indult, a játékvezető azonban szabadrúgást ítélt kifelé.
41" Obinna ívelt át a bal oldalra Zsótérhoz, akinek 8 méteres emelését Gróf bravúrral tolta kapu fölé.
35" Kapufa!!! Lanzafame remekül ívelt be egy szabadrúgást a bal oldalról, Baráth 11 méteres fejese azonban a felső lécen csattant!
25" Nagyon masszív az újpesti védelem, nem igazán tudunk helyzetbe kerülni.
18" A kiugró Herjeczki elől mentett szögletre egy védő az utolsó pillanatban.
17" Eppel kapott remek labdát. Átvette a játékszert, majd 2 újpesti között 12 méterről a kapus kezébe csavart.
13" Novothny lépett ki egyedül, 13 méteres lövését azonban hatalmas bravúrral védte Gróf. A kipattanót Zsótér 7 méterről lőtte kapu mellé. Óriási helyzet volt!
9" Lanzafame emelt kapu fölé.
8" Vezetnek a vendégek. Zsótér kapott egy labdát a bal oldalon. Befelé húzott, majd Nagy mellett, 15 méterről a bal alsó sarokba tekert. Gróf nem érhette el a pontos lövést. 0-1.
4" Nagy Gergő szerelte remekül a 16osunkon belül Nagy Dánielt.