Bajnokok Ligája | Bozsik Stadion | 2017-07-19, 21:15
2
:
3
Hapoel Beér-Seva
Gólszerzők: Ogu (12'), Nwakaeme (16'), Lanzafame (47'), Baráth (73'), Nwakaeme (84'),
Honvéd FC: Gróf – Baráth, Lovric, Kamber, Bobál D., Laczkó (Tömösvári, 74.)– Pölöskei ( Dark, 34.), Nagy, Gazdag – Lanzafame, Eppel Vezetőedző:Erik van der Meer
Beér-Seva: Haimov – B. Bitton, Miguel Vítor, Cedek, Korhut (Ohayon, 56.)– Ohana, Ogu, Einbinder – Melikszon, Szahar (Barda, 36.)(Ghadir, 63.), Nwakaeme Vezetőedző: Barak Bahar

A közvetítés nézőinek száma: 0

Többet birtokoltuk a labdát, mi irányítottunk a második félidőben. Sokat tettünk, hogy kiegyenlítsünk, visszajöjjünk a meccsbe. Ez sikerült is, de talán túl későn. Mentünk tovább előre a győzelemért, de egy kontra végén a vendégek újra megszerezték a vezetést. Az izraeliek kettős győzelemmel jutottak tovább a párharcból, mi kiestünk a Bajnokok Ligájából.
93" Gróf védett még egyet a meccs végén, majd le is fújta a játékvezető a találkozót.
92" Nwakaeme lőtt kapu fölé egy 17 méteres szabadrúgást.
90" 2 perc ráadás.
90" Baráth is sárga lapos figyelmeztetést kapott.
89" Tömösvári kapott sárga lapot.
84" Nwakaeme cselezgetett a bal oldalon. Elment Baráth és Lovric mellett is, majd 16ról a bal alsóba lőtt. 2-3.
82" Melikszon 24 méteres szabadrúgását védte szögletre Gróf a jobb alsó sarok elől.
75" Ghadir lépett ki egyedül a jobb oldalon. Az ötös sarkáról kapura lőtt, Gróf hatalmasat védett. A kipattanót Nwakaeme 12 méterről a bombázta fölé.
74" Tömösvári állt be Laczkó helyett a csapatunkba.
73" Kiegyenlítettünk!!! 2-2. Dark harcolt ki szabadrúgást. Lanzafame beívelte a szabadot, Dark az ötösről visszafejelte a labdát, amit Baráth 7 méterről, ollózva lőtte a bal alsóba. 2-2.
72" Bobál is besárgult. Melikszont tartotta fel szabálytalanul.
69" Laczkó rúgta fel Melikszont sárga lapot érően.
66" Lanzafame lőtt 25 méterről kapu fölé.
63" A csereként beállt Barda helyett Ghadir a Hapoel utolsó cseréje a meccsen.
58" Baráth bedobása után a kipattanót Gazdag bombázta rá nagy erővel, a kapus bravúrral védett.
56" Korhut Mihály helyén  Ohayon folytatja a vendégeknél.
53" Bobál mentett hatalmasat a 16oson belül. Szöglet.
46" Mi kezdtük a második játékrészt. Csere nem volt  a szünetben.
46" A párharc győztese a már továbbjutott Ludogorec csapatával fog találkozni a selejtező 3. fordulójában.
Nagyon gyengén kezdtük a félidőt. A vendégek nagyon magabiztosak voltak, több helyzetük volt és 2 gólt be is rámoltak a kapunkba. A játékrész második felében magunkra találtunk, helyzeteink voltak, sőt Nagy Geri révén kapufánk is. A hosszabbításban Lanzafame büntetőjével megérdemelten szépítettünk. Van még remény, de nagyon nehéz 45 perc vár még ránk. Maradjanak velünk, hamarosan jövünk vissza.
48" Szünet.
47" Szépítettünk!!! Lanzafame a jobb alsó sarokba lőtte a a tizenegyest. a kapus rajta volt, de nagyon jól helyezte az olasz. 1-2.
46" Baráth bedobása után Lanzafame cselezgetett a sarokban. Bitton felvágta; büntető.
45" 2 perc hosszabbítás.
40" Kamber szerzett labdát, majd visszakapta Gazdagtól. 2 ember között betört a 16oson belülre és15 méterről alig lőtte a bal kapufa mellé.
39" Egy kipattanó labdából Nagy Geri kapásból lőtt kapufát 14 méterről.
38" Dark kapott remek labdát Eppeltől, kisodródott helyzetből ellőtte a kapu előtt.
37" Dark lefejelt labdáját Eppel 15 méterről lőtte rá. A kapus fogta a löketet.
36" Sahart le is kellett cserélni, nem tudja folytatni. Barda lépett a gyepre.
34" Pölöskei helyett Dark lépett a pályára.
33" Gróf mentett nagyot a kiugró Szahar elől. A támadó lent maradt, az oldalvonal mellett ápolta a vállát az orvosi stáb.
30" Eddig nem igazán kerültünk helyzetbe, a vendégek akarata érvényesült az első fél órában.
26" Nagy Gergő kapta a találkozó első sárga lapját. Melikszont rúgta fel.
23" Szahar 19 méterről bombázott nem sokkal kapu fölé.
17" Összesítésben már 4-1 a Hapoelnek.
16" Itt a második izraeli gól is. Az üresen maradt Nwakaeme a 16os sarkától a hosszú sarokba tekert. 0-2.
13" A középkezdés után elvesztettük a labdát.  Ohana 20 méteres löketét Gróf védte hatalmas bravúrral.
12" Sajnos vezetnek a vendégek. Szahar lövése után a kapufáról kipattanó labdát Ogu 10 méterről lőtte a hálónkba.0-1
10" Nagyon bekezdett a Hapoel, alig van nálunk a labda.
8" Nwakaeme 17 méterről lőtt alig kapu mellé.
7" Szahar 8 méteres löketét fogta bravúrral Gróf.
1" A vendégek kezdték a találkozót.
0" Csapatunk vörös-feketében, a vendégek fehér felszerelésben futottak ki a gyepre.
0" A mai mérkőzés egy korábbi büntetésünk miatt zárt-kapus lesz, csak 200 vendég szurkoló kaphatott jegyet.
0" Az odavágón 2-1 arányban nyertek az izraeliek.
0" Hamarosan, Davide Massa olasz játékvezető sípszavára elkezdődik a BL-selejtező visszavágója. Segítői Andrea Crispo és Alberto Tegoni lesznek.

A Bozsik Stadion bontásának újabb fázisa - kattintson a lejátszáshoz!